Aparat zapłonowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciek_zdw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 14, 2007 22:56
Lokalizacja: ZD-WOLA
Kontakt:

Aparat zapłonowy

Post autor: maciek_zdw » pt lis 20, 2009 12:18

Witam

Mam Golfa III 1996r 1.6 poszukuje aparatu zapłonowego tylko teraz nie wiem czy wymieniać cały aparat czy tylko czujnik. Mechanik mówi, że aparat jest już dosyć mocno zużyty ale właśnie wymienił mi kopułkę i palec.

Znalazłem cały aparat ale nie wiem czy to warte jest czegoś bo tanie:
http://motoplatforma.com/index.php?p7,a ... seat-skoda

Podpowiedzcie coś.



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » pt lis 20, 2009 15:45

po co masz wymieniać cały aparat...?? ale z drugiej strony za 90 PLN nowy... dobra cena...
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 15:46 przez -=ren=-, łącznie zmieniany 1 raz.


vwlifestyle.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt lis 20, 2009 15:50

bierz nowy


Obrazek
Obrazek

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Vii » pt lis 20, 2009 16:51

Taniiiiii, zbyt tani .. Mym zdaniem chwyt marketingowy, a jakość po hu** fest, mimo wielu pozytywnych komentarzy, ktoz wie jakie ich pochodzenie rowniez.. - tak na wyrost bo ja podchodze sceptycznie do rzeczy ktore sa tansze niz ich zamienniki innych firm. Firma firma bedzie, bubel bublem tez ..



Awatar użytkownika
maciek_zdw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 14, 2007 22:56
Lokalizacja: ZD-WOLA
Kontakt:

Post autor: maciek_zdw » pt lis 20, 2009 18:04

Vii pisze:Taniiiiii, zbyt tani .. Mym zdaniem chwyt marketingowy, a jakość po hu** fest, mimo wielu pozytywnych komentarzy, ktoz wie jakie ich pochodzenie rowniez.. - tak na wyrost bo ja podchodze sceptycznie do rzeczy ktore sa tansze niz ich zamienniki innych firm. Firma firma bedzie, bubel bublem tez ..
Też tak podchodzę do sprawy, że tanie to zwykle jakieś kupa. No nic skonsultuje to jeszcze z mechanikiem.


Dzięki.



Awatar użytkownika
PAPAYOS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sie 30, 2007 15:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: PAPAYOS » pt lis 20, 2009 21:27

Jak chcesz to oddam ci taki sam za tylko koszt przesyłki...

Kupiłem taki rok temu, właśnie do silnika 1,6 AEE i nie zrobiłem setki, bo silnik szarpał przerywał, gasł i wiele innych rzeczy o szkoda pisać... Jeżdzi ten aparat u mnie w aucie ale w bagażniku...

Zregenerowałem stary za dwa piwa i cyka znacznie lepiej jak nowy...
Radze zrezygnować z zakupu i poszukać nawet droższej używki.

Pozdrawiam
PAPAYOS


https://www.facebook.com/pages/Cthulhu/369766173200313

Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » pt lis 20, 2009 22:33

maciek_zdw pisze:Mam Golfa III 1996r 1.6 poszukuje aparatu zapłonowego tylko teraz nie wiem czy wymieniać cały aparat czy tylko czujnik. Mechanik mówi, że aparat jest już dosyć mocno zużyty ale właśnie wymienił mi kopułkę i palec.
Jak masz luzy na osi to faktycznie masz dylemat jak nie to wymieniaj samego Halla bo rozumiem, że Ci padł. Zamienniki Halla są g....no warte, szczególnie jak są montowane w aparatach napędzanych od wałka w głowicy. W lutym wymieniałem Halla. Koszt oryginalnego 120 zeta tyle że w hurcie. W detalu nieco drożej, ale też bym dał, bo wolę dać parę dych więcej za ori i jechać spokojnie niż zastanawiać się czy zamiennik jest w miarę dobry lub kiedy nawali


JaroW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości