zalewane wnetrze pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dany44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt sie 19, 2008 22:24
Lokalizacja: Jesionka
Kontakt:

Post autor: Dany44 » pt lis 13, 2009 13:40

Witaj. Nie wiem czy masz szyberdach…. Ale jeśli go masz to na 100% są to zapchane odpływy szyberdachu. Ja miałem u siebie to samo mój znajomy też miał taki problem. Powtarzam nie wiem czy masz szyberdach ale jeśli go masz to sprawdź odpływy z niego. Są dwa. Po prawej i lewej stronie. Jak otworzysz przednie drzwi to pomiędzy zawiasami będziesz miał gumową osłonę przewodów elektrycznych oraz taki miały gumowy „cycek” wielkości skuwki od dużego flamastra musisz do niego wsadzić palec lub mały śrubokręt i sprawdzić czy nie nazbierało się w nim błota i szlamu. Jeśli się nazbierało to musisz to wydłubać a później spróbować przepłukać całość wodą z butelki polewając szyberdach w przednich rogach. Jak otworzysz szyberdach to w przednich rogach widać kanaliki odpływowe które są połączone z tymi „cyckami” w drzwiach wężykami.
Taki zabieg powinien pomóc. Ja podczas ulewy miałem całe bezpieczniki zalane i nogi mokre aż prawie po kolana. Jeśli masz mokrą podłogę za przednimi siedzeniami to możliwe, że to może być inna przyczyna.
Pozdrawiam.

MadMax to był gość :bigok:



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Post autor: marcin 78 » pt lis 13, 2009 18:31

Sprawdżcie odwodnienia pod maską,lubią liście je zapchać :bigok:
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2009 18:32 przez marcin 78, łącznie zmieniany 1 raz.


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » pt lis 13, 2009 18:33

ja już wszystko rozkopałem co się dało, przeczyściłem co się dało. A ewidentnie mi z szyby dalej leci
Jedynym moim wyjściem będzie wyjęcie szyby i zrobienie większej dziury na odpływ wody



Awatar użytkownika
harrikson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt gru 02, 2008 16:30
Lokalizacja: podkarpacie ,dębica

zalewane wnetrze

Post autor: harrikson » ndz lis 15, 2009 20:26

Odpowiem tak szyberdachu,ostanio bylo ciut slonca wydarlem wszystko i z tego co mi sie wydaje woda leje mi sie gdzies z przodu,na pierwszy rzut obsilikonowalem linke otwierania przedniej klapy,a potem na dole tez zbierala sie woda pod zbiorniczkiem wyrównawczym tam nizej sie woda zbierala ,wyczyscilem wszysko wysilikonowalem i czekam na rezultaty jesli nie to to juz niewiem ,poczekamy zobaczymy,dzieki za pomoc i czekamy ,napisze o rezultatach,pozdro

[ Dodano: 15 Lis 2009 19:27 ]
dodam ze szyberdachu niemam i dzrzwi suche odplyw w nich dziala

[ Dodano: 18 Lis 2009 18:08 ]
witam jak niedsawno pisalem prowadzilem walke z zalewanym wnetrzem i uszczelnilem wszystko co sie dalo i troszke pomoglo ale nadal przecieka i jest mokro,normalnie szlag mnie juz trafia,zostalo jeszcze wyjąć szybę i tam sprawdzic,pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości