[mk2]Moj Helmut pada

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

policjusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 21, 2006 13:36
Lokalizacja: Kolno

[mk2]Moj Helmut pada

Post autor: policjusz » wt lut 21, 2006 15:57

witam mam golfa II 1.8 GT RP 1989r wszysto jest ok problem jest nastepujacy auto ma zajebista adynamike ale to nie problem troche jak sie go odpali to pychacze mu pukaja , ale tylko przez chwile a problem polega na tym ze ostatnio zaczol brac sporo oleju nie mam pojecia czym to jest spowodowne jest zima i dym z wydechu bucha zadna nowosc niebieskiego dymu za nim nie ma i nie mam pojecia co sie dzieje w warsztatach to mowia remont silnika 1200 zl czy moze ktos wie co to jest jak to zrobic jaki koszt i czy ciezko jest to samemu zrobic pozdrawiam i czekam na jakas pomoc z waszej strony jestem laikiem i czy dam rade sam to zrobic mam ksiazke z budowa silnika jak rozebrac jak zlozyc pozdrawiam i czekam jaki jest koszt planowania glowicy
Ostatnio zmieniony wt lut 21, 2006 19:09 przez policjusz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » wt lut 21, 2006 16:16

Ja tez tak zaczynalem, ksiazka i wio naprzod :helm: i sobie poradzilem, tylko trzeba dobrze zdiagnozowac wsterke, a wymieniales ostatnio olej?? masz jakies plamy pod autem?? jakies wycieki?? Popychacze zawsze przez chwile pukaja to normalne. A co do tego samodzielnego remontu to jestes calkowitym laikiem czy miales juz stycznosc z mechanika tylko nie robiles remontu generalnego??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 245 gości