dodatkowe oswietlenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

callix10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 14:26
Lokalizacja: szczecin

dodatkowe oswietlenie

Post autor: callix10 » pt lis 06, 2009 22:44

witam,
mam w golfie reflektory typu H1 i nic poza tym. w nocy na krotkich prawie nic nie widac, a dlugie tez pozostawiaja wiele do zycenia.

czy sa jakies dodatkowe lampy drogowe, ktore mozna przypiac w zderzaku... cos z dobra moca zeby pomoc H1 w nocy?

czy sa jakies fajne zarowki do H1 dajace wiecej swiatla niz standardowo?

dajcie wszelakie opinie!

PS: chcialbym moc je wlaczac rowniez gdy nie ma mgly. nie bardzo wiem czy cos co nazywa sie halogenem oznacza automatycznie przeciwmgielne??? w kazdym razie nie chce przecimgielnych tylko cos co polepszy widocznosc na krotkich i moze dlugich w nocy.

pozdr
callix
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2009 22:50 przez callix10, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kwietek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 779
Rejestracja: pt paź 10, 2008 23:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kwietek » pt lis 06, 2009 22:51

Warto kupić sobie Philpis Vision + ładnie świecą i długo żyją. Sprawdź też czy nie masz zmatowiałych odbłyśników. Jeśli chciał byś mieć tak mocne światła jak w nowych samochodach warto kupić albo soczewki, albo takie z gładkim kolszem (jak są np. w 4) świecą dużo jaśniej i dużo szerzej koszt to ok 250zł/szt. ale naprawdę warto. No i oczywiście założyć przekaźniki na światła - to znacznie poprawia ich wydajność ponieważ nie masz starty na prądzie idącym przez labirynt kabli i przełączników.
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2009 22:52 przez kwietek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: wojteo CK » pt lis 06, 2009 22:55

Tak jak kolega wyżej

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=64358

Sprawdź spadki napięć tak jak w podanym temacie.


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości