Nie chce odpalić, a rozrusznik kręci

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemassbdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 21:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nie chce odpalić, a rozrusznik kręci

Post autor: przemassbdg » śr lis 04, 2009 21:06

Witam
Mam taki problem...kiedy probuje odpalic mojego golfa 1.3 NZ kat z LPG (mam taka instalacje ze nie odpale na gazie) to rozrusznik kreci alee samochod nie dpala... slysze tez przy przekrecaniu zaplonu jak pompa z tylu przez chwile buczy...ale samochod nie pali...probowalem rowiez holowac i w ten sposob odpalic i tez nic... nie znam sie i nawet nie mam pomyslu co to moze byc... slyszalem cos o pompie paliwowej ze moze padla ale nie mam pojecia gdzie ona sie znajduje...

bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje
Ostatnio zmieniony pn lis 09, 2009 19:37 przez przemassbdg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » śr lis 04, 2009 22:01

Czy jest iskra?



DaVid19Golf II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 03, 2009 16:22
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: DaVid19Golf II » śr lis 04, 2009 23:15

Koledzy mam pytanie mam golfa II 1.6,rocznik 1989.z instalacją gazową!!mam problem z pracą silnika na benzynie podczas gdy rozgrzeje się gaśnie,szarpie zależy od dnia!!ale nie chodzi! macie może jakieś pomysły co może być przyczyną??z góry dzięki!!myślałem czy czasem nie jest uszkodzony przyspieszacz a dodaje że paliwo podawane jest przez gaźnik!!pozdrawiam i czekam na propozycje!! :mk3:


Mam swojego upragnionego Golfa!!VWmania

makx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 20:20
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: makx » śr lis 04, 2009 23:29

gaznik pierburg e2?

[ Dodano: 04 Lis 2009 22:33 ]
Coś z regulacją biegu jałowego.
Przepustnicę wyczyścić,i jeżeli trzeba to zaadaptować.(nowszy model)
Jeśli jest silniczek krokowy to wyczyścić,kanał też,i przepustnicę.(starszy model


BYŁ GOLF 2 JEST PASSAT B5 1,9 TDI 115KM

DaVid19Golf II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 03, 2009 16:22
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: DaVid19Golf II » czw lis 05, 2009 21:51

Koledzy nie wiem co to za gażnik w oznaczeniach się nie znam moge powiedzieć że z lewej strony (patrząc od przodu)na dole przy gaźniku jest siłowniczek przyspieszacz a tak to nic więcej nie wiem!!jutro musze wymienić filtr powietrza bo jest brudny!!proponowano mi wyczyścić dysze jeszcze!!po prubuje jeszcze coś!! :satan:


Mam swojego upragnionego Golfa!!VWmania

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw lis 05, 2009 22:14

makx pisze:Przepustnicę wyczyścić,i jeżeli trzeba to zaadaptować
W gaźnikowcu? :bajer:

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 21:17 ]
DaVid19Golf II, W dziale FAQ są zdjęcia silników zdaje się także MK2. Znajdź po wygladzie sój model i po nitce do kłęba - typ gaźnika. Potem szukaj na temat samego gaźnika na forum. Jakiś czas temu był post o swapie z gaźnika 2E2 na webera z poloneza. Pisali tam koledzy, którzy napewno Ci pomogą.



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Re: NIE CHCE ODPALIC A ROZRUSZNIK KRECI

Post autor: jeryk10 » czw lis 05, 2009 22:49

przemassbdg pisze:Witam
Mam taki problem...kiedy probuje odpalic mojego golfa 1.3 NZ kat z LPG (mam taka instalacje ze nie odpale na gazie) to rozrusznik kreci alee samochod nie dpala... slysze tez przy przekrecaniu zaplonu jak pompa z tylu przez chwile buczy...ale samochod nie pali...probowalem rowiez holowac i w ten sposob odpalic i tez nic... nie znam sie i nawet nie mam pomyslu co to moze byc... slyszalem cos o pompie paliwowej ze moze padla ale nie mam pojecia gdzie ona sie znajduje...

bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje
Zalej go bezposrednio przez przeustnice bezyna lub bez ekstrakcyja jak odpali to wiadomo ze cos masz z pompa paliwowa ne tak ze nie podaje paliwa
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 22:50 przez jeryk10, łącznie zmieniany 1 raz.



DaVid19Golf II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 03, 2009 16:22
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Prosze o pomoc

Post autor: DaVid19Golf II » pn lis 09, 2009 19:32

Koledzy sprawdziłem i mam silnik 1.6 RF 72KM gaźnik Tym 2e2 i proszę o pomoc w sprawie takiej że golf zapala na benzynie jak jest zimny pochodzi z 5 min i gaśnie!!jest on z instalacją gazową i na gazie chodzi bez zarzutu!! proszę was o pomoc w tej sprawie!!


Mam swojego upragnionego Golfa!!VWmania

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości