Przewody wysokiego napiecia Golf 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Przewody wysokiego napiecia Golf 3

Post autor: maverik » pn lut 20, 2006 19:43

Witam
Temat zaczne dosyc dziwny ale mam na dzieje ze to komus pomoze
otoz jak wszyscy wiemy markowe przewody wysokiego napiecia do Golfa 3 nie sa ze specjalnie tanie
moze ktos z was orientuje sie od jakiego innego samochodu przewody beda pasowaly do tego wlasnie Golfa
glownie chodzi tu o dlugosc i odpowiednie zakonczenia bo w sumie czym innym roznia sie takie przewody
ja sam wyczytalem ostatnio ze do silnika ABD pasuja kable od kilku modeli Seata, Polo oraz Skody Octawii 1,6 combi jak sie nie myle i te do Skody kosztuja znacznie mniej niz do Golfa nie wiedziec czemu



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pn lut 20, 2006 19:47

maverik pisze:ja sam wyczytalem ostatnio ze do silnika ABD pasuja kable od kilku modeli Seata, Polo oraz Skody Octawii 1,6 combi jak sie nie myle i te do Skody kosztuja znacznie mniej niz do Golfa nie wiedziec czemu
to że tak powiem sam sobie odpowiedziałeś, wystarczy wżiąść jaden kabel(a w reszczie zmierzyć długość) i udać się do sklepu na pewno coś dobierzesz

[ Dodano: 06-02-20, 18:51 ]
tylko nie kupuj najtańszych, no i żeby były silikonowe(nie twardnieją na zimnie)


:-k ...

jusci
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw paź 07, 2004 18:25
Lokalizacja: Zamość LZ
Kontakt:

Post autor: jusci » pn lut 20, 2006 20:34

Ktoś kiedyś pisał że jeździ na przewodach od poloneza. Ale nie pamietam jaki miał silnik


pozdro!

Awatar użytkownika
pw524
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pw524 » pn lut 20, 2006 20:43

A ja robię inaczej zbieram stare ale markowe przewody od ludzi którzy przyprowadzili brykę z niemiec i w szale twórczym wymieniają co się da na nowe. One są rozbieralne mam na myśli to że tam fajki są wykręcane a z fajek są zdejmowane gumki. Myję wszystko w benzynie ekstrakcyjnej wymieniam ewentualne popękane lub wypalone fajki i mam super przewody. Lepsze jak nowe podruby w stylu JAN MOR.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pn lut 20, 2006 20:46

pw524 pisze:A ja robię inaczej zbieram stare ale markowe przewody od ludzi którzy przyprowadzili brykę z niemiec
no dobra, tylko że nie każdy ma możliwość stare przewody zbierać i z nich tworzyć "nowe"


:-k ...

Awatar użytkownika
pw524
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pw524 » pn lut 20, 2006 20:53

Masz rację to nir tak chop ale czasami coś tam wpadnie w ręce przecież wszystcy mamy znajomych a oni znajomych wystarczy ci na zapas 2-3 fajki i masz zapas na lata. Wystarczy raz na rok wszystko rozebrać sprawdzić i umyć.

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 20:01 ]
A no i giełda tam czasami mają takie szrociwo. Byłem wczoraj w Słomczynie ale zmokłem no i ten korek ](*,)



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przewody wysokiego napiecia Golf 3

Post autor: Forester » wt lut 21, 2006 19:07

maverik pisze:Witam
Temat zaczne dosyc dziwny ale mam na dzieje ze to komus pomoze
otoz jak wszyscy wiemy markowe przewody wysokiego napiecia do Golfa 3 nie sa ze specjalnie tanie
moze ktos z was orientuje sie od jakiego innego samochodu przewody beda pasowaly do tego wlasnie Golfa
glownie chodzi tu o dlugosc i odpowiednie zakonczenia bo w sumie czym innym roznia sie takie przewody
ja sam wyczytalem ostatnio ze do silnika ABD pasuja kable od kilku modeli Seata, Polo oraz Skody Octawii 1,6 combi jak sie nie myle i te do Skody kosztuja znacznie mniej niz do Golfa nie wiedziec czemu
kombinuje teraz zestaw kabli beru do silnika abd(ty masz chyba taki model), jka beda ok to ci podam namiary do goscia cena ok 110


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » wt lut 21, 2006 19:13

no i chyba kolejny raz odpowiem sobie na pytanie i podziele sie spostrzezeniami
dzis kupilem kable od Skody Octawii 1,6 i pasuja idealnie a sa jak myslalem tansze niz do Golfa tak wiec polecam poszukanie w sklepie bo warto



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości