Problem z elektroniką drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darioze
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob sie 09, 2008 22:12
Lokalizacja: Kraków

Problem z elektroniką drzwi

Post autor: darioze » wt lis 03, 2009 20:44

Mam wersję 5 drzwiową golfa 4 z 1999 roku. Gdy zamykam drzwi kluczykiem wszystko jest ok, gdy zamykam drzwi przyciskiem centralnego zamka (tym przy kierowcy), drzwi mi się zamykają po czym tylne lewe drzwi się otwierają. Sprawdziłem na vag-com i niezależnie od faktycznego stanu (samochód zamknięty/otwarty) odczyt z lewych tylnych drzwi cały czas jest "locked". Co może być przyczyną?
Oczywiście w błędach centralnego zamka jest: "rear left doors: implausible signal"
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 20:45 przez darioze, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
adpap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Sztum

Post autor: adpap » wt lis 03, 2009 22:31

no to chyba jasne?

wyciagasz zamek z drzwi, zmieniasz mikrostyk, przelutowujesz zlacze i zapominasz o problemie.... co tydzien na forum ktos pyta o to samo....



darioze
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob sie 09, 2008 22:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: darioze » wt lis 03, 2009 22:36

Zgodnie z tym co znalazłem może to być mikrostyk. Jeszcze jedno - po otwarciu tylnych drzwi prawe (zamek w nich działa) nie włączają się lampi wewnątrz - czy zgodnie z opisem jest to wina diody czy po prostu ten typ tak ma (bo jak otworzę którekolwiek drzwi tylne światła się nie zapalają)?
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 23:06 przez darioze, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 469 gości