Mokre dywaniki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

areczek55
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:53
Lokalizacja: Kłobuck

Mokre dywaniki

Post autor: areczek55 » ndz lis 01, 2009 21:06

Witam mam golfa IV i mam szyber i od jakiegos czasu miałem wode pod dywanikami w nogach w przodzie. ale okazało sie ze w słupkach saczki od szybera były zapchane i wyciagniete szlałfy w drzwiach z gómowych sączek i dlatego lała sie do srodka. ale przeczysciłem i włozyłem spowrotem i od strony pasazera mam spokuj ale od kierowcy nie wiem co sie dzieje czy od puszki pod szyba która sie znajduje bo tam jak sciągłem wycieraczki i otwarłem i jak nia poruszyłem słychac było wydobywajaca sie wode spod uszczelki ale zalałem to sylikonem w koło ale nadal widze ze jest mała rosa i jak po pada deszcz to jest mokro .... otwierałem tez boczne drzwi próbowałem dostac sie do głosnika i ta folje odklejałem ale nie wiem czy to bedzie miało cos wspulnego??? Lałem tez woda od góry i nie widac zeby woda wchodziła jedynie na progu przy uszczelce jest troche mokro i na plastykach co sie łacza na progu ale jak stoji auto ale odpiołem je i nie widac tam nic zeby wchodziła woda jest słuch:(
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2009 21:14 przez areczek55, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » ndz lis 01, 2009 22:22

areczek55, piszesz w dziale mk5 o mk4 ale to szczegół. Po drugie pięć razy musiałem czytać Twój post zanim zrozumiałem co robiłeś z autkiem - postaraj się trochę z ortografią i interpunkcją bo aż razi po oczach!

Co do problemu nie wciskaj wszędzie silikonu bo szkodzisz zamiast pomagać. Sprawdź dokłądnie uszzcelkę na podszybiu i odpływ na krańcówkach grodzi.

Pozdrawiam.


Dziki

areczek55
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:53
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: areczek55 » pn lis 02, 2009 20:18

Wiem i ze duzo błedów zrobiłem ale pisałem to wszystko bardzo szybko i przepraszam za błedy itd :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości