Golf 3 1.8 ABS spadek mocy!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzysztofpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 02, 2009 17:09
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Golf 3 1.8 ABS spadek mocy!!!

Post autor: krzysztofpak » pn lis 02, 2009 17:13

Witam !

Mam problem tego typu ,że po wymianie oleju i filtrów i rozrządu (kompletny) to auto na benzynie traci moc podczas jazdy.
Przykładowo jade na "3" trzymając cały czas gaz po chwili tak jakby się zadusił i nie reaguje na gaz, a po chwili (cały czas trzymając gaz) zaczyna ponownie ciągnąć ładnie do przodu. Nie mam pojęcia co może być.
Dodam jeszcze ,że na LPG idzie normalnie, z tym ,że czasami ma problemy z odpaleniem, tzn. zakręci i odrazu gaśnie.

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie porady !!



Awatar użytkownika
VRedny
VR6
VR6
Posty: 225
Rejestracja: pn lut 25, 2008 14:48
Lokalizacja: Luyksgestel,Nord Brabant
Kontakt:

Post autor: VRedny » pn lis 02, 2009 18:08

Obstawiam na nieszczelny układ dolotowy,sprawdz go dokładnie .



krzysztofpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 02, 2009 17:09
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

re

Post autor: krzysztofpak » pn lis 02, 2009 19:23

Dzięki za podpowiedź, ale dokładniej to o który układ chodzi bo jestem zielony w tych sprawach. Wiem tylko ,że nie podłączyli mi wężyka od podciśnienia do (chyba) aparatu zapłonowego. Pozdrawiam. I dzięki za jakiekolwiek rady...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 02, 2009 19:55

węzyk ten podłączyłeś? Co jeszcze było robione z tym autem, czemu węzyk wyjęli, do rzrządu i filtrów nie trzeba go wyjmować. Niemniej nie zdziwiłbym sie gdyby była pomyłka w ustawieniu rozrządu. Chyba że po podłączeniu wezyka jest już ok.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Freeq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: czw mar 12, 2009 11:56
Lokalizacja: NGO --> NO
Kontakt:

Post autor: Freeq » pn lis 02, 2009 20:00

Witam podepnę się pod temat kolegi... Mam dokładnie to samo... i taki sam silnik... Jakiś miesiąc po wymianie rozrządu takie objawy mi sie pojawiły :(



krzysztofpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 02, 2009 17:09
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

re

Post autor: krzysztofpak » pn lis 02, 2009 20:10

Niestety ale po podpięciu wężyka jedynie co to obroty sie uregulowały , ale problem z gaśnięciem pozostał. No cóż pozostaje mi chyba kolejna wizyta u mechanika... Jeszcze jutro coś spróbuje pokombinować , ale z moja wiedzą o mechanice to ciężko to widze ... :(

[ Dodano: 05 Lis 2009 18:01 ]
Panowie a może to pompa paliwa przy zbiorniku nawala i czasami nie podaje paliwa i stąd te spadki mocy ?? Pozdrawiam i czekam na pomoc!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 375 gości