ELEKTRYKA!!! Dzieja mis ie jakies cuda!! :((((( MK1

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » pn lut 20, 2006 00:36

Dobrze zrozumiałeś. "Kluczyk" znaczy zamek. Każda syrena ma chyba jakiś tam "zasobnik prądu" i wyje (przez chwilę) po odłączeniu akusa.. I to właśnie zaśniedziało, pomaga parokrotne "włącz-wyłacz" (tylko trzeba to robić raz z zamkniętymi drzwiami, raz z otwartymi, magia co nie?)



Awatar użytkownika
CYBER
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 23:00
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: CYBER » pn lut 20, 2006 01:24

magia ... najlepiej miec do kompletu magika co to zrobi. mam takiego sasiada - kazda elektronike zrobi. mam jeszcze w klubie kumpla co siediz w elektryce samochodowej. tyle ze wszystko w czestochowie ...


Pozdrawiam!

GPwariat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: czw gru 09, 2004 11:38
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: GPwariat » pn lut 20, 2006 15:34

powiedzcie mi gdzie ta masa sie mogla stracic??? niewiem od czego zaczac narazie chce ruszac skrzynke od bezieczikow!!!!a neichce robic sobie nadaremno roboty!!!

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 18:01 ]
juz naprawilem!!!!! :cool: okazalo sie ze to jest!!Kabel w jednej z kostek z skrzynki z bezpiecznikow!!!!!TROCHE sie zgzral i niema potem styku!!auto odrazu zapalio i wszystko wrocilo do normy POZDR i dzieki za kazda podpowiedz :)


GPwariat

Awatar użytkownika
CYBER
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 23:00
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: CYBER » pn lut 20, 2006 19:55

:bigok: :bajer: :mrgreen:


Pozdrawiam!

pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » pn lut 20, 2006 20:00

Za bezpiecznikami na ścianie bocznej są takie dwa okrągłe złącza. Najczęściej to właśnie tam się syfi. Pozdejmuj końcówki, przemyj colą (albo innym cudem do styków), wyczyść benzynką, poskładaj.
Na pewno nie zaszkodzi, a przy okazji Coli się napijesz ;) Masz parę dni ciepłych!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości