Problem - centralny zamek - domykanie szyb - alarm?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
commilito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob paź 10, 2009 22:06
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Problem - centralny zamek - domykanie szyb - alarm?

Post autor: commilito » sob paź 31, 2009 20:21

Witam, autko kupiłem 2 tygodnie temu w sobote i dochodze powoli do tego co w nim mam, zatem prosze o wyrozumiałość

Wyjaśnie: golfik miał niby domykanie szyb z pilota - niestety nie było mi dane tego sprawdzic bo o tym na smierc zapomniałem... potem juz tego nie sprawdziłem bo rozkodował mi sie pilot - znalazłem na forum :bigok: jak zakodować znowu tego pilota i juz działa ale nie domyka szyb i szyberdachu (co w sumie dla mnie dziwne bo gdy zamkne auto z kluczyka i przytrzymam kluczyk w pozycji zamknięcia to rzeczywiscie domyka szyby i szyberdach - dlaczego nie robi gdy zamykam z pilota?)

no i nasunęło mi sie jeszcze jedno pytanie - gdy przystepowałem do ponownego zakodowania pilota zadziałał sposób który nakazywał przytrzymać oba przyciski na pilocie jednocześnie przez 15s az zacznie sie świecić swiatełko ciągle, następnie miałem otworzyć z kluczyka drzwi i odpalić silnik... wszystko było zgodnie z instrukcją lecz gdy otwierałem z kluczyka powinien sie uruchomić alarm lecz ku mojemu zdziwnieniu sie nie uruchomił - czy to oznacza ze go nie mam? (niby powinien być ;/ )


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3340900#3340900]AGG, GTI-Edition[/url]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob paź 31, 2009 20:48

Jak pomóc jeśli nie podasz nazwy sterownika lub alarmu. Trzeba też zdobyć schemat. Zobacz też czy jest gdzieś syrenka do alarmu


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
commilito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob paź 10, 2009 22:06
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: commilito » sob paź 31, 2009 21:01

chętnie - ale niestety nie dostałem żadnych dokumentów na ten temat...
gdzie powinna się znajdować syrenka od alarmu?


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3340900#3340900]AGG, GTI-Edition[/url]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob paź 31, 2009 21:03

commilito, sprawdz pod maską kolo kielicha od strony kierowcy,ja tam mam.

[ Dodano: Sob Paź 31, 2009 20:04 ]
jesli to laserline to cos mam na jej temat



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob paź 31, 2009 21:07

commilito, szukaj centralki nad skrzynką bezpieczników lub koło pompki centrala w okolicach tylnej prawej lampy, może będzie jakaś nazwa, czasem jest na wierzchu, czasem na płytce drukowanej wewnątrz, a tak praktycznie przy tego rodzaju problemach - lepiej kupić nowy alarm czy sterownik, to teraz małe pieniądze, a podłączenia gotowe wszystkie do instalacji samochodu już zapewne są i to znacznie uprości i przyśpieszy wymianę.
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2009 21:08 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości