Zanieczyszczone fotele

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Zanieczyszczone fotele

Post autor: wiewioreqezg » śr paź 28, 2009 14:28

Witam :) mam pytanie do wszystkich posiadaczy MK4. Napewno macie w swoich golfikach siedzenia kubełki o kolorze szarym. One bardzo się brudza np kurz czy krople wody i zostaja slady kurz jesscze odkurzaczem sie wciągnie ale te slady po wodzie nieznikaja :/ poradzcie mi jak sie tego skutecznie pozbyc. boje sie srodkami typu pianka itp bo moj starszy stosował takie wynalazki i zniszczyły mu sie fotele. Dzieki z gory za odp :)



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » śr paź 28, 2009 15:01

nie czyść samemu, tylko udaj się do firmy piorącej dywany, tapicerkę też ci wypiorą. Mają do tego specjalny sprzęt.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Post autor: skaktus » śr paź 28, 2009 15:22

Ja w golfie 3 oddałem do prania fotele nie prane od 1994 roku. Były tak zasyfiałe że materiał był śliski i się non stop kleił. Za fotele i podsufitkę zapłaciłem 50 zł, odbiór tego samego dnia. Fotele jak nowe.



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » śr paź 28, 2009 20:52

mam kolgę, który pierze dywany, siedzenia i tapicerkę. Od znajomego za wyczyszczenie w środku punto zgarnął 120 zł, ale punto (w razie potrzeby) czyszczone było szczoteczką do zębów. - środek nówka jak z fabryki.


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości