pomocy-gasnacy niespodziewanie silnik w golfie III GTI/AGG

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

pomocy-gasnacy niespodziewanie silnik w golfie III GTI/AGG

Post autor: pakob » pt lut 17, 2006 21:19

Hej! Jechalem dzis z pracy okolo 20 minut po miescie i nagle silnik stracil moc i zaczal przerywac,potem zgasl podczas jazdy.,za chwile go uruchomilem pochodzil chwile na wolnych i niespodziewanie zgasl.,chile odzczekalem i powtorka - chodzi 5 minut i zgasl.Znow przerwa i ruszylem - dojechalem do domu- ja go na luz chodzi i nagle bach - zgasl.Odlaczylem kleme ujemna na 10 minut i zapalilem chodzil przez 10 minut i nie gasl ale co bedzie jutro?Czy zdjecie klemy resetuje kompa sterujacego i czy VAG pokaze jakis blad?Co radzicie -Nowe swiece.kopulka palec cewka - wszystko zmieniane w lecie 2005 - macie jakies rady? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt lut 17, 2006 22:56

No może właśnie na początek podpięcie do VAGa i sprawdzenie czy nie ma jakis błędów


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

wara99

Post autor: wara99 » pt lut 17, 2006 23:41

najlepiej jak by zgasl po podlaczeniu pod vaga bo inaczej moze bledu nie pokazac

[ Dodano: Pią Lut 17, 2006 22:44 ]
moze to byc wina czujnika halla



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Re: pomocy-gasnacy niespodziewanie silnik w golfie III GTI/A

Post autor: ku_bi » ndz lut 19, 2006 02:41

pakob pisze:Hej! Jechalem dzis z pracy okolo 20 minut po miescie i nagle silnik stracil moc i zaczal przerywac,potem zgasl podczas jazdy.,za chwile go uruchomilem pochodzil chwile na wolnych i niespodziewanie zgasl.,chile odzczekalem i powtorka - chodzi 5 minut i zgasl.Znow przerwa i ruszylem - dojechalem do domu- ja go na luz chodzi i nagle bach - zgasl.Odlaczylem kleme ujemna na 10 minut i zapalilem chodzil przez 10 minut i nie gasl ale co bedzie jutro?Czy zdjecie klemy resetuje kompa sterujacego i czy VAG pokaze jakis blad?Co radzicie -Nowe swiece.kopulka palec cewka - wszystko zmieniane w lecie 2005 - macie jakies rady? Pozdrawiam
miałem taki sam problem 1,5 roku temu. przyczyna gaśniecia u mnie był zepsuty czujnik impulsu wału korbowego. auto napoczatku gasło niespodziewanie. pozniej zaczeło sie to nasilac i gasło przewaznie po kilku minutach jak sie dobrze nagrzało, wtedy zaczynał wariowac czujnik wału. usteke udało sie dopiero zdiagnozowac na VAG-u po tym jak auto zgasło. podłaczane wielkokrotnie wczesniej nie pokazywało nic bo auto nie chciało zgasnać.... Po wymianie czujnika impulsu wału korbowego odrazu wszystko ustapiło.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 455 gości