SWAP do polo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Sindbad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: czw sie 11, 2005 17:59
Lokalizacja: Rzeszów

SWAP do polo

Post autor: Sindbad » pt lut 17, 2006 17:19

Witam
Zastanawiam się nad włożeniem silnika JR :hmm: (1,6 TD) do VW polo 86 z 1993r. Myślicie ze jest to ogóle wykonalne oraz jak wygląda sprawa z przegubami :otepienie: . Obecnie mam silnik 1043 cm i moc 45KM :crazy: a jak zrobię swap to będzie aż 70KM :food: i jaki moment, żeby nie poukręcało przegubów i jeszcze czegoś. Swap oczywiście z 5 biegowa skrzynka jak wiemy nie będzie pasowała od benzyny. Elektronik zbyt dużo nie ma wiec nie jest to problem. Natomiast problemem są gabaryty silnika. Czy może wie ktoś jak wygląda sprawa z łapami a głownie ta na skrzynką pod pompą hamulcową i tą z lewej strony, wiecie o którą chodzi.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc. :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Re: SWAP do polo

Post autor: NEMESIS » pt lut 17, 2006 21:41

Natomiast problemem są gabaryty silnika. Czy może wie ktoś jak wygląda sprawa z łapami a głownie ta na skrzynką pod pompą hamulcową i tą z lewej strony, wiecie o którą chodzi.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc. :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:[/quote]

GABARYT nie jest problemem, wchodzi...łapy musisz dorzeźbić najlepiej z mk1 bo ich mocowania sa podobne do tych u Ciebie, znaczy tą przy rozrządzie musisz wstawić i przyspawać do podłużnicy, podobnie tą od skrzyni chyba że jest opcja wykorzystania oryginalnej z polo..teraz nie pamiętam...półosie powinny podejść oryginalne jak nie oddaj do spawania...tylko nie mów że nie wierzysz w spawanie półosi bo sprawdziłem na większych mocach i większych masach pojazdów !!!!!!!! :jezor: :grin: chłopaki z Pomorza wykombinowali w takim POLO 1.8GTi... :okej: ..więc ta sama robota ale nie wiem czy był to ktoś z forum !!! pozdroo:chytry:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 189 gości