włącznik postojówek w kierunkach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

włącznik postojówek w kierunkach

Post autor: POOREK » ndz paź 18, 2009 14:28

Witam :) temat przerabiany kilkakrotnie... ostatnio wpadłem pomysł postojówek w kierunkach :) wbić się w instalację elektryczną nie stanowi dla mnie problemu.. Pomyślałem jednak że miło by było mieć to włączane/wyłączane kiedy chcę np. podczas kontroli. I stąd rodzi się moje pytanie.. ma ktoś opatentowany sposób jak zrobić włącznik w środku samochodu? nie chodzi mi o to jak polutować itp. tylko jak wpasować wszytko ładnie w konsolę żeby nie mieć takiego bezczelnego przełącznika jak niektórzy od LPG :P najchętniej zrobiłbym to na zasadzie włącznika ogrzewania tylnej szyby tj. wciskany włącznik... ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś takiego tylko całego czarnego, bez rysunku tylnej szyby... może macie jakieś propozycje jakiegoś przycisku? co podejdzie może od jakiegoś innego samochodu? bo nie widzi mi się chowanie włącznika pod kierownicą itp. chciałbym to mieć pod ręką, idealnie wpasowane w konsolę.. czekam na jakąś pomoc :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Mieniu_69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 489
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 08:32
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Post autor: Mieniu_69 » ndz paź 18, 2009 14:59

posiadam rowniez postoje w kierunkach i patrzac na to to posiadam cztery. dwa w glownych reflektorach i te w kierunkach. Kilkakrotnie mialem kontrole i nikt o to sie nie czepia, ostatnio przeglad tez przeszedl bez problemu. Takze mysle ze mozesz smialo zrobic na stale, :grin:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » ndz paź 18, 2009 15:42

wiesz jak jest.. jak będzie chciał to się przyczepi.. podobno jest tak że na każde dorabiane oświetlenie musisz posiadać atest.. tymczasowo może i zrobię na stałe, ale taki przełącznik by się szczerze powiedziawszy przydał, tak po prostu dla własnego spokoju :P myślałem jeszcze nad wpasowaniem włącznika-'suwaka' bez żadnych oznaczeń 0 i 1 w oryginalną zaślepkę na konsoli... mocowanie? wkleić na stałe :) jak robić to porządnie ;) na stałe zrobić to jest godzina roboty przy dużym piwie :P nigdy nie wiadomo na jakiego łajdaka trafisz :grin:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Mieniu_69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 489
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 08:32
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Post autor: Mieniu_69 » pn paź 19, 2009 07:48

POOREK, niech bedzie wola Twoja :grin:



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » pn paź 19, 2009 08:05

Jak już koniecznie chcesz bardzo dyskretnie to możesz zastosować coś w tym stylu : http://www.allegro.pl/item766611547_amt ... batex.html


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 227 gości