TDI (AHU) Od czego był ten przewód?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

strutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 15:13
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

TDI (AHU) Od czego był ten przewód?

Post autor: strutek » ndz paź 18, 2009 11:38

Witam,

Przy wymianie sprzęgła i zrzucaniu skrzyni pokazał się urwany przewód (raczej urwał się przy walczeniu z wyjęciem skrzyni) Teraz pytanie od czego szedł ten biało niebieski przewodzik, ponieważ nie mogę znaleźć skąd on się urwał

ObrazekObrazek Na fotach zaznaczony strzałkami.

Jakby ktoś mógł sprawdzić u siebie czy wie dokąd on powinien prowadzić, to byłbym wdzięczny

Pozdr.
Strutek



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » ndz paź 18, 2009 11:52

zobacz czy ten kabelek nie jest wyrwany z kostki trzypinowej przetwornika prędkościomierza zamocowanego w skrzyni biegów , w kostce powinny być kabelki koloru czarno - białego , brązowy i właśnie biało - niebieski

[ Dodano: 18 Paź 2009 11:59 ]
a jeśli to jest kabel niebiesko - biały , to może być od kostki czujnika temperatury zewnętrznej , jeśli masz MFA



strutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 15:13
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: strutek » ndz paź 18, 2009 12:21

zobacz czy ten kabelek nie jest wyrwany z kostki trzypinowej przetwornika prędkościomierza zamocowanego w skrzyni biegów , w kostce powinny być kabelki koloru czarno - białego , brązowy i właśnie biało - niebieski
Dokładnie to o impulsator chodzi? Jeśli tak to nie stąd się urwał.

MFA nie mam. Jakieś inne pomysły?



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » ndz paź 18, 2009 12:29

to na schemacie jest jeszcze jeden kabelek koloru niebiesko - białego , jest wpiety do czujnika temperatury cieczy chłodzącej , który steruje przekaźnikiem do podgrzewania świec



strutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 15:13
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: strutek » ndz paź 18, 2009 12:40

No znalazłem nieszczęsny przewód, jego druga część dyndała sobie obok skrzyni jak się od dołu dobrze spojrzało. Nie wiem czy to było od czujnika temperatury cieczy chłodzącej, ale i tak dzięki za pomoc.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości