Problem z radiem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

KerimBlack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 15, 2006 16:28
Lokalizacja: Bielsko Biała

Problem z radiem

Post autor: KerimBlack » śr lut 15, 2006 17:46

Witam wszystkich ! Mam problem z fabrycznym radiem VW. Jest on chyba typu BR-156. Mianowicie wpisałem 2 razy błędny kod zabezpieczający i mi sie zblokowało radio i już nie moge wpisywać kodu. Oczywiście książka do radia jest w języku niemieckim, więc nic z tego nie wiem. Odłączałem akumulator, ale to już nic nie skutkuje. Wie ktoś co z tym fantem zrobić?? Z góry dziękuje za pomoc. POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Pablo Corrado » śr lut 15, 2006 17:52

Włącz radio i zostaw właczone ( ze świecącym napisem SAFE) na ok godzinę. Po godzinie będziesz miał ponownie możliwość wpisania kodu.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

arerog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 15, 2006 17:30
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: arerog » śr lut 15, 2006 17:54

witam
mam vw vento 2.0 E Digifant dzisiaj stała się rzecz dziwna, po odpaleniu samochodu silnik na wolnych obrotach zimny pracował niestabilnie zaś przy dodaniu gazu poddusił się, ale wszedł na obroty .po 2 tys. było w miarę , ale na wolnych pracował ciążko jakby nie wszystkie świece paliłu . Profilaktycznie wymieniłem , bo nie nowe świece, przewody wysokiego ,kopułke i palec rozdzielacza, i nic to samo ale jak przejechałem 1500 metrów na obrotach i zgasiłem silnik z rury wydechowej przez 5-7 minut wydobywał sie jeszcze dym jak z gasnącego odniska a rura okopcona czarna sadzą , co sie dzieje , moze ktos wie.Pozdrawiam Arek



KerimBlack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 15, 2006 16:28
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: KerimBlack » śr lut 15, 2006 23:20

Dziękuje Pablo Corrado działa :) Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości