spa-lanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » śr paź 14, 2009 10:18

reanimat, diagnoza za dużego spalanie poprzez rady na forum ma na celu dążenie do właściwych rozwiązań. Tak więc zaczynamy od podstaw czyli filtry itp.
Nie twierdziłem, że jest to przyczyną bezpośrednia wskazałem tylko kilka z PIERWSZYCH mozliwych przyczyn.

pytasz dlaczego? Ano dlatego ,ze kolega MARLUK, nie ma dużego zasobu wiedzy o aytkach (dopiero się uczy), tak więc pisanie o membranie, biorąc pod uwagę wczesniejsza regulacje gaźnika, nie ma sensu. O sondzie nie mówiąc.

I nie zaprzeczaj, że w/w "przyczyny pośrednie" w połaczeniu nie daja zwiekszonego apetytu na paliwo.


Dziki

Awatar użytkownika
reanimat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 14:42
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: reanimat » śr paź 14, 2009 13:44

maryjan, tu się zgodzę że to wszystko w połączeniu może zwiększyć spalanie ale nie o 2L/100km, wiadomo nie od dziś że kupując auto od poprzedniego właściciela nawet z aktualnym przeglądem powinno się wymienić wszystkie możliwe elementy, filtry świece olej, płyny, wiem bo sam doświadczyłem przykrego incydentu, kupiłem od babki auto przegląd miała podbity i wychodziło na to, że ponowny przegląd miałem zrobić za 11 miesięcy, co się okazało, auto nie powinno przejść przeglądu (dała w łapę w stacji kontroli pojazdów) bo wymieniałem końcówki drążka kierowniczego, koła latały prawie jak ścierka na sznurze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 360 gości