audio do seryjnego radia Gamma

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Bandzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

audio do seryjnego radia Gamma

Post autor: Bandzi » pn paź 12, 2009 23:17

Panowie mam troche kasy 2500zł chciały bym mieć w ( golfiku 4 ) głośniki infinity słyszałem u kolegi jak grają pięknie. Mam pytanie czy bardzo ważne jest radio z którego do wzmacniacza idzie sygnał a później na głośniki czy nie bo bardzo chciał bym żeby zostało stare radio takie jak w opisie żeby niektórzy byli zdziwieniem jakości muzyki z seryjnego radia. No i przy okazji jakie maty wygłószeniowe wybrać bo jest ich od groma


Bandzi

Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » pn paź 12, 2009 23:41

Bandzi pisze:Panowie mam troche kasy 2500zł
Budżet słuszny, ale...
Bandzi pisze:głośniki infinity
jaki model konkretnie? Jeśli coś niskiej serii, to odradzam raczej...
Bandzi pisze:czy bardzo ważne jest radio z którego do wzmacniacza idzie sygnał a później na głośniki czy nie
niezwykle ważne
Bandzi pisze:chciał bym żeby zostało stare radio takie jak w opisie żeby niektórzy byli zdziwieniem jakości muzyki z seryjnego radia
No i smutna prawda... niestety radia fabryczne nie grzeszyły jakością dźwięku (spoko, wiem co mówię... miałem kolejno radia Alpha 4, Beta 5 oraz Gamma 5... a potem skok na Alpinkę 9812... bez porównania :green_fuck: ) Same głośniki cudów nie zdziałają, jeśli dociera do nich sygnał już zniekształcony np. przez radio...
Bandzi pisze:przy okazji jakie maty wygłószeniowe wybrać bo jest ich od groma
o tym było topic'ów... też od groma - po kosztach: twarde bitumiczne, soudal, solidnie: polimerowe, na cacy: vibroplast, dynamat, stinger, itp. :grin:


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Bandzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bandzi » pn paź 12, 2009 23:59

czyli uważasz że kupowanie lepszych głośników takich firm jak infinity nie ma sensu przy standardowych fabrycznych radiach. i lepiej zacząć od kupna nowego radia


Bandzi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości