Łożyska - jakie ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Zimny Chirurg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 22, 2009 21:31
Lokalizacja: Wałbrzych
Silnik: AHF
Kontakt:

Post autor: Zimny Chirurg » wt wrz 29, 2009 11:36

Moze zamiast FAGa kupiłaś np FAK. Hehe. Normalne ze likwidując luzy to inne sie odzywają. Jestes pierwszy co mówi ze FAG zle pracował.
Mysle ze jakąś podróbe zes zapodał. A Ty niby oczytany i tu kozaczysz z czytaniem.

Pozdro

ZC
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 11:39 przez Zimny Chirurg, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt wrz 29, 2009 12:30

Zimny Chirurg pisze:Moze zamiast FAGa kupiłaś np FAK. Hehe. Normalne ze likwidując luzy to inne sie odzywają. Jestes pierwszy co mówi ze FAG zle pracował.
Mysle ze jakąś podróbe zes zapodał. A Ty niby oczytany i tu kozaczysz z czytaniem.
nie zadna podróba tylko oryginalny FAG , postaram sie znalezc to łozysko w złomie , bo o ile nie wyrzyciłem to sie poniewiera. Jakie luzy ?masz w alternatorze ?? dwa łozyska i to wszytko ! obydwa wymieniłem i to wieksze wyło i miało luz po wyjęciu juz, wiec mi tutaj nie wmawiaj , ze kupiłem cos innego.
tak jak pisałem, ja sie nie trzymam slepo jednego przekonania,a jak ty chcesz przepłacac, za to samo to jest Twoja sprawa, ale sadzac po Twoich postach na tym forum , to moze sie myle, ale rzadko robisz cos sam przy aucie, takze Ciezko Ci chyba ocenic co jest dobre , a co nie , tylko słuchasz mechaników, bo nie widzialem zadnego posta twojego w którym cos opisujesz ze sam robiłes :) , no ale tacy teoretycy tez sa potrzebni...hehe


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 428 gości