Trzeszczenie deski rozdzielczej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Polak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob maja 03, 2008 10:36

Trzeszczenie deski rozdzielczej

Post autor: Polak » sob wrz 19, 2009 11:30

Witam Panowie.Mam taki problem bo jakiś czas temu miałem zalożona blokade skrzyni biegów i do tego czasu nic mi nie skrzypiało w autku po zamontowaniu ten dzwięk skrzypiącej deski coraz bardziej się nasila szczególnie w okolicach zapalniczki i lewarka skrzyni biegow tam gdzie jest blokada.Ostatnio pojawiło się skrzypienie nawet z okolic schowka i nie umie sobie z tym poradzic dokręcałem śruby kluczem torxem i nic:/ Największe skrzypienie jest podczas ruszania i hamowania. Czy ktoś z was miał podobny problem ?? Według mnie gosc źle złożył deske rozdzielczą...Jeśli jest ktoś z okolic Krakowa lub Katowic który umiał by mi to zniwelowac to ja do niego podjade i oczywiscie zapłace bo wątpie by mi się warsztat samochodowy się tym zajął a to doprowadza mnie do szału !! :grrr: Zawsze byłem pewny ze golf Iv jest wykonany z dobrych materiałow nawet w czasopisamch , motoryzacyjnych to potwierdzali a tu taka lipa u mnie :(
Ostatnio zmieniony sob wrz 19, 2009 11:33 przez Polak, łącznie zmieniany 2 razy.



cornyvlad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 05, 2007 16:16
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: cornyvlad » sob wrz 19, 2009 11:53

witam, sprobuj wlozyc kawalek tekturki w szczeliny miejsce/miejsca skad dobiega dzwiek, tak to zlokalizujesz, ja u siebie zlikwidowalem to psikajac (delikatnie!) rozpuszczalnikiem w spraju - troche to niebezpieczne gdyz dziala na plastiki, ale wlasnie dzieki temu w szczelinach staly sie bardziej "porowate" i jest cicho. Wczesniej probowalem silikonow w spraju i bylo tylko gorzej



kamlor
...
...
Posty: 220
Rejestracja: wt wrz 01, 2009 08:32
Lokalizacja: Gołkowice (Śląsk)
Kontakt:

Re: Trzeszczenie deski rozdzielczej

Post autor: kamlor » sob wrz 19, 2009 13:27

Polak pisze:Zawsze byłem pewny ze golf Iv jest wykonany z dobrych materiałow nawet w czasopisamch , motoryzacyjnych to potwierdzali a tu taka lipa u mnie :(
Mój znajomy ma golfa IV. Auto nie było bite, tapicerka nigdy nie była rozbierana. Podczas jazdy jest głośniej, niż obok przejazdu kolejowego. Niesamowity koncert trzeszczących plastików, coś okropnego! Silnik diesla, a co za tym idzie większe wibracje - przy ruszaniu jest katastrofa. Zostawiałeś może samochód na słońcu, na dłuższy okres czasu? Spróbuj spryskać jakimiś środkami pielęgnującymi do wnętrz samochodowych szczeliny, z których dochodzi odgłos, przynajmniej chwilowo pomaga. Tekturka też może być niezłym rozwiązaniem.

Pozdrawiam!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości