Szarpie powyżej 2,5tyś. obr.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Gnypo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 15:36
Lokalizacja: Kazio B.

Szarpie powyżej 2,5tyś. obr.

Post autor: Gnypo » śr lut 08, 2006 12:49

Witam mam problem z mk2 1,3NZ.Przy obrotach powyżej 2,5 tyś zaczyna przerywac objawy jakby nie dochodziło paliwo po chwili jedzie dalej.Robi się to okresowo jeszcze jedno czasami gaśnie przy próbie odpalenia bez dodania gazu a póżniej ma kłopot z wejściem na obroty.(swiece,palec,kopulka,przewody wys. nap. ,filtr paliwa-nowe).jeszcze do tego faluja obroty.Co to może byc pomózcie z góry podziękowania i przyczepności do dróżki życze.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr lut 08, 2006 15:52

Widze, ze nie tylko ja mam ten problem... U mnie to samo, co prawda kopulki nie wymienialem jeszcze, ale skoro Ty wymieniales i nadal to samo to mi nawet nie warto jej wymieniac... Nie wiem za cholere od czego to moze byc, mechanior tez nie wie i mowi, ze to "przypadki nie uleczalne". Ja tylko dodam, ze u mnie to sie dzieje w dni wilgotne, a u Ciebie jak sprawa wyglada?


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » śr lut 08, 2006 16:22

MrUkAs pisze:Ja tylko dodam, ze u mnie to sie dzieje w dni wilgotne, a u Ciebie jak sprawa wyglada?
Jeżeli psuje sie jak jest wilgotno to moim zdaniem napewno to sprawa elektryki kable albo kopułka...albo też świece masz juz na wykończeniu
Pozdro


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr lut 08, 2006 17:30

Łyskacz pisze:
MrUkAs pisze:Ja tylko dodam, ze u mnie to sie dzieje w dni wilgotne, a u Ciebie jak sprawa wyglada?
Jeżeli psuje sie jak jest wilgotno to moim zdaniem napewno to sprawa elektryki kable albo kopułka...albo też świece masz juz na wykończeniu
Pozdro
Kable nowe, swiece nowe, a kopulka stara...


www.SportCom.PL

gienek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: sob lis 13, 2004 21:20
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: gienek » śr lut 08, 2006 17:55

Proponuję też sprawdzić stan klem na akumulatorze oraz kabla masowego. Miałem podobnie i nigdy by mi to do głowy nie przyszło, że to może być przyczyną. Odkrylem to całkowicie przypadkowo, poprawiłem i jest ok.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr lut 08, 2006 18:50

Klemy wydaja sie byc OK, a kabel masowy jak sprawdzic, gdzie on sie znajduje no i ew. jak go poprawic?


www.SportCom.PL

gienek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: sob lis 13, 2004 21:20
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: gienek » czw lut 09, 2006 00:09

MrUkAs pisze:Klemy wydaja sie byc OK, a kabel masowy jak sprawdzic, gdzie on sie znajduje no i ew. jak go poprawic?
kabel masowy to ten od minusa najlepiej go wymienic



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » czw lut 09, 2006 10:39

gienek pisze:
MrUkAs pisze:Klemy wydaja sie byc OK, a kabel masowy jak sprawdzic, gdzie on sie znajduje no i ew. jak go poprawic?
kabel masowy to ten od minusa najlepiej go wymienic
Ile takie cacko? ;)


www.SportCom.PL

Gnypo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 15:36
Lokalizacja: Kazio B.

Post autor: Gnypo » czw lut 09, 2006 11:23

Witam wlaśnie wyczyścilem wszystkie masy jakie znalazlem.Ta od klemy byla czysta,ale masa chyba od kompa która jest pod listwą od wtryskow byla zielona. Wyczyściłem i narazie lata zrobilem 70km.i nie szarpie, jeszcze jedno stalo Mi się to gody byl mróz więc może paliwko przymarzło bo kto wie co leje.Teraz jest wilgotno i jest ok.Podziękowania za podpowiedz mam nadzieje że to tylko masa,a nie inna cholera.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 544 gości