filtr powietrza filtr kabinowy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

danek.dmc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt lip 10, 2009 10:22
Lokalizacja: Wroc

filtr powietrza filtr kabinowy

Post autor: danek.dmc » pn wrz 07, 2009 17:08

nic nie mogę znaleźć (daje szukaj) na forum na temat filtrów powietrza i filtr kabinowy (chyba przeciwpyłkowy) jakich producentów i jakie ceny są u was?
Fioltron czy jakiś lepszy? Bosch?Man? a co myślicie o filtrze węglowym? tzn zawartość węgla ma w sobie czy coś takiego... jak temat gdzieś już był to proszę o linka i można zamknąć.



Awatar użytkownika
piotr79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 15:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: piotr79 » pn wrz 07, 2009 17:13

Ja w czerwcu wymieniałem filt kabinowy i wziąłem normaly z Mana za 35zł. Węglowy jest średnio dwa razy droższy ale zatrzymuje zapachy z zewnątrz więc jak kto woli i taki wybiera. Z filtrem powietrza tak samo założyłem Man chociaż Filtron był tańszy ale w dieslu nie ma co oszczędzać na filtrach bo róznica kilka złotych a naprawa nieraz kilka razy droższa niż jakaś część.



danek.dmc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt lip 10, 2009 10:22
Lokalizacja: Wroc

Post autor: danek.dmc » pn wrz 07, 2009 22:19

czy te filtry mana są naprawdę lepszej jakości? bo jak tak to wole dopłacić ale czy warto? a może bosch?



tomch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 13:08
Lokalizacja: Brzegi/Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: tomch » pn wrz 07, 2009 22:48

danek.dmc pisze:czy te filtry mana są naprawdę lepszej jakości? bo jak tak to wole dopłacić ale czy warto? a może bosch?
Filtronowi podobno zdarzają się wpadki (czytałem o filtrach oleju). Kup manna i śpij spokojnie. pozdro



Tekilus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: sob cze 20, 2009 08:28
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Tekilus » pn wrz 07, 2009 23:08

mam takie filtry w bardzo tanich cenach! Taniej niż w jakimkolwiek sklepie. Różne firmy. :grin:


Tanie części samochodowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości