Gaśnie na zakrętach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Axe^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 10:29
Lokalizacja: StaloVWa VWola
Kontakt:

Gaśnie na zakrętach

Post autor: Axe^^ » pn sie 31, 2009 11:55

Witam , posiadam od maja 2007 roku, golfa 3, 1.8 GL benzyna, 89KM

nigdy nie mialem z nim problemu oprocz jednego w zimie, kiedy paliwo nie dochodzilo, wymienilm filtr paliwa, dalej nie dochodzilo, okazało sie ze kabelek w pompie paiwa sie odczepił )

w tamtym tygodniu w czwartek postawilem auto na parkingu , poszedłem do sklepu, po zakupach odpala, silnik sie włączył i po 2 sekundach zgasł, hełtałem go ze 4 razy i nei chcial odpalic, a chyba skonczylo ie paliwo, no to zatankowalem go obok na stacji ze 12 litrow i odpalił, cieszylem sie ze wszystko w porzadku, bo gasilem go 3 razy i zapalałem przy innych sklepach, jade do pracy i skrecam w lewo i zgasł mi, i juz nie odpaliłem, kiedy podpompywalem mu paliwo pedałem gazu i chcialem odpalic to odpalił ale sie dusil i padał odrazu, pozniej juz w ogole nie chcial palic, ............

......... po godzinie czasu tez nie palił.......... odkrecilem bak od góry z bagaznika, wymienilem pompe paliwową (120zł), zapalił i chodził .......... ale nie pkazywalo mi ile mam paliwa , myslalem ze padł czujnik, posprawdzalismy u mechanika, byla odgięta blaszka i nie łapało i nie pokazywalo, ale po kilku godzinach jazdy, pod wieczór, wskazowka podniosła sie i dziala do dzis

problem w tym ze np. wczoraj (niedziela) jechalem po wiadukcie, zjezdzam z wiaduktu w prawo i zgasł na zakrecie znowu .... zatrzymałem go i po 5 sekundach odpalil i chodzil normalnie ......... wieczorem postał ze 4 godziny na parkingu, ja do odpalania, a tu za 2 razem dopiero odpalił (paliwo cos nie chce dochodzic) i odpalił, i pokonałem 5 zakrętów i jako szósty było rondo i zgasł mi , ale jak sie toczył to szybko podpompowałem pedałem gazu i załapało paliwo i pojechal dalej ............ dzis nie mialem jeszcze z nim problemu z dojechaniem do pracy ..........

często bylo tak ze jak jade powoli w zakrety to wszystko okej, jak szybciej to juz gasnie ,.........

co może być przyczyną ?

- w zimie byl wymieniany filtr paliwa, filtr powietrza
- w czwartek pompa paliwa
- kable, swiece , kopułka, palec były połtorej roku temu wymieniane (są dobre)

hmm ? mieszanka paliwowa jakos nie jest dobrze podawana


POMOCY :( BO TO STAJE SIĘ UCIĄŻLIWE


www.hermetic-club.com

Awatar użytkownika
smateusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 14, 2008 11:09
Lokalizacja: Poznań / Tarnowo Podg.

Post autor: smateusz » pn sie 31, 2009 12:06

Pompa wspomagania? Wiem, ze jak jest zajechana to są jakies problemy z gasnieciem pojazdu.



Awatar użytkownika
Axe^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 10:29
Lokalizacja: StaloVWa VWola
Kontakt:

Post autor: Axe^^ » pn sie 31, 2009 12:11

no ja tak czasem sobie mysle, ze jak na zakręcie gaśnie to moze cos w kierownicy jak skrecam i cos tam blokuje, ale nie wiem, poczekamy na inne sugestie


www.hermetic-club.com

Awatar użytkownika
spec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr lip 04, 2007 08:32
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: spec » pn sie 31, 2009 12:33

Może kostka stacyjki nie łączy już?


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

Awatar użytkownika
Axe^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 10:29
Lokalizacja: StaloVWa VWola
Kontakt:

Post autor: Axe^^ » pn sie 31, 2009 12:42

wyczytalem wyczytałem, i sprawdze jeszcze czujnik Halla, wymienie i zobacze czy cos bedzie sie dziac ..........


www.hermetic-club.com

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » pn sie 31, 2009 13:59

Jaki moral?? musisz nie skrecac i bedziesz jechal;) wybieraj tylko proste drogi hehehe...a na powaznie moze po prostu jak skrecasz to sie paliwo przelewa w baku i pompa nie lapie...sprawdz na wiekszej ilosci paliwa czy tak sie dzieje. Mozesz rowniez miec zapchany ktorys przewod paliwowy.



Awatar użytkownika
Axe^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 10:29
Lokalizacja: StaloVWa VWola
Kontakt:

Post autor: Axe^^ » pn sie 31, 2009 15:24

nie no Panie kolego :d hehe pompa byla nowa wstawiana, dobrze wszystko podłączone, a nie ma roznicy cy przy full baku czy połowie .......


www.hermetic-club.com

Cyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt cze 13, 2008 14:58
Lokalizacja: Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Cyku » pn wrz 21, 2009 19:05

Udalo Ci sie cos zdzialac w sprawie tej pompy?
Bo mam podobny przypadek, na szybkich skretach w prawo, albo jak mu dam buta z postoju... tak przy 1/4 baku i wlasnie po wymianie pompy ;/


All ®ight`s reserved by ©yk

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 511 gości