MK4 Variant 1,9 TDI by OEMTUNING.PL | Auto na sprzedaż!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » pt sie 14, 2009 21:20

Było skorzystać i pomalowac plastiki w kolor, dlaczego tego nie zrobiłeś?



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt sie 14, 2009 21:33

Bo nie wszystkie Golfy musza byc takie same ;)

U mnie grill i listwy są czarne, srebrne tylko klamki. Czarne elementy pasują np. do slupkow itp. :) wszystko jest przemyslane i zrobione uwazam z gustem :D

Dziś pozbyłem się także zbędnej, rysującej szybę tylnej wycieraczki :)
Obrazek Obrazek

Link do zaślepki na Allegro:
http://allegro.pl/item706025454_zaslepk ... a3_a4.html
Ostatnio zmieniony pt sie 14, 2009 21:43 przez showtime, łącznie zmieniany 2 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » pt sie 14, 2009 21:47

Dobrze że variacik znó ożył ;) zostawienie listew na czarno uważam za dobry pomysł - dobrze wygląda do słupków i szybek.

Ale na prawde - nie jestem w stanie pojąć dlaczego wywaliłeś tylną wycieraczke :/ przecież nie dość że lepiej z nią wyglądał, to jeszcze czasem się chyba przydawała, nie?



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt sie 14, 2009 21:50

Nie mam cierpliwosci do tylnej wycieraczki. Nie mowiac o ciagle spadajacej gumce (rysuje szybę), silniczek mimo kilkukrotnego rozbierania, czyszczenia i smarowania i tak sie przycina i wycieraczka nie pracuje rowno, tylko TYK - TYK - TYK, czasem stanie w miejscu np. na srodku.

Ja i tak jej nie uzywam i przynajmniej nerwów sobie oszczędzę. Raz juz mi sie podnioslo cisnienie jak slyszalem jak trze o szybę :(

Wg mnie bez wycieraczki jest ładniej. Poza tym jest pomysl na tył :P moze bedzie klapa US :D
Ostatnio zmieniony pt sie 14, 2009 21:51 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » sob sie 15, 2009 14:24

Miałem ten sam problem z tylną wycieraczką. Tydzień temu zrobiłem to samo i tą samą zaślepką. Ale nie jestem zadowolony z tej transakcji. Zaślepka była owinięta w folię, ale chyba zaraz po malowaniu. Folia się trochę odgniotła na lakierze zaślepi i musiałem malować sam. Za to z efektu usunięcia wycieraczki jestem zadowolony i moim zdaniem jest znacznie lepiej niż z nią.


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob sie 15, 2009 22:59

U mnie jest to samo z zaślepką :D jak na nią popatrzylem po odbiorze to troche sie wkurzylem ;) ale wkrecilem wczoraj tak o zeby bylo :) w poniedzialek papierek scierny i wymaluję na nowo po swojemu :D

---
Sesja zdjęciowa specjalnie dla Kolegów z forum:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszystkie oceny mile widziane ;)
Ostatnio zmieniony sob sie 15, 2009 23:03 przez showtime, łącznie zmieniany 3 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Much
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz sie 09, 2009 11:22
Lokalizacja: Toporzysko
Kontakt:

Post autor: Much » ndz sie 16, 2009 20:19

Podoba mi się ten grill, bardzo ładnie to pasuje do jasnego samochodu ;) Powiedz czy zabudowany jest ten LCD bo na zdjęciach to tak nie widać za bardzo? Jeśli tak to czy to sam robiłeś? ;>


www.blackleaf.co
Your fun is only limited by your imagination ;)

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » ndz sie 16, 2009 20:54

Bez wycieraczki dużo ładniej. Co do listew to w sumie masz rację, sam nie mam zamiaru malować bo po pierwsze szkoda mi kasy, po drugie jak się tak przjrzeć to nawet ładnie się komponuje z czarnymi wstawkami. W koncu nie kazdy musi wyglądać tak samo. Masz racje. pozdro.



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » ndz sie 16, 2009 21:30

Much pisze:Podoba mi się ten grill, bardzo ładnie to pasuje do jasnego samochodu ;) Powiedz czy zabudowany jest ten LCD bo na zdjęciach to tak nie widać za bardzo? Jeśli tak to czy to sam robiłeś? ;>
Dziekuje. Ten grill odmłodził trochę autko i wyróżnia go na ulicy spośród innych MK4 :) Upodobnił się trochę do MK6 :D

Jeśli chodzi o zabudowe LCD, to niestety 7-calowy monitor jest troche za duży do fabrycznych zagłówków w Golfie, ale ja go na siłę wbudowałem, choć nie jest to w 100% idealnie zrobione. Jak będe mial pieniadze to wymienie zaglowek na jakis wiekszy, ale narazie o tym nie mysle.

Nie miałem też niestety czasu na puszczenie kabla przez fotel... wiec pusciłem kabel ze słupka w peszlu do zagłówka...

Stelaż od monitora jest przykręcony do plastików w zagłówku, stelaż jest wokół oklejony materiałem z zagłówka - ogólnie nie jest źle ;)

Obrazek
cylinder pisze:Bez wycieraczki dużo ładniej. Co do listew to w sumie masz rację, sam nie mam zamiaru malować bo po pierwsze szkoda mi kasy, po drugie jak się tak przjrzeć to nawet ładnie się komponuje z czarnymi wstawkami. W koncu nie kazdy musi wyglądać tak samo. Masz racje. pozdro.
Wszyscy malują listwy, a przecież nie każde MK4 musi być identyczne ;) Ja miałem taką wizję i uważam że to był całkiem dobry pomysł - czarny grill, czarne słupki i czarne listwy ;)

Jeśli chciałoby sie zrobic to w 100% idealnie zeby lakier z biegiem czasu nie schodził to przede wszystkim należałoby kupić listwy fabrycznie pod lakier. Fakt, można wyszlifować te które są i pomalować ale nie wiem jak to było by z trzymaniem się lakieru np. przy myciu ciśnieniowym.

EDIT:
Industrialna sesja w Krakowie / foto by: Show & mrutyna:
(za instrukcje dotarcia do cementowni dziękuje Konradzikowi)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec najciekawsze... VW Unpimp :grin:

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz sie 16, 2009 21:33 przez showtime, łącznie zmieniany 3 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » pn sie 24, 2009 08:00

dobrze wygląda auto - powodzenia dalej...


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pn sie 24, 2009 12:51

Dla wszystkich zainteresowanych pozbyciem się ohydnej gumy z konsoli srodkowej małe fotki, jak można to zrobić porządnie i po swojemu :)

Konsola odmłodzona i zrobiona na wzór R32 / 25th Anniversary:

Najpierw rozbieramy wszystkie półki pod deską rozdzielczą włącznie ze schowkiem:

Obrazek

Obrazek

Następnie elementy matujemy aby zetrzeć pozostałości powłoki gumowej. Następnie przecieramy benzynką ektrakcyjną aby odtłuścić. Na to podkład w sprayu (używałem czerwonego DECO COLOR). Po przeschnięciu podkładu farba. Ewentualnie na koniec można dołożyć lakier bezbarwny, ale ja go nie dawałem, bo nie chciałem aby plastiki się błyszczały.

Pozniej już tylko skręcamy wszystko do kupy i cieszymy sie efektami prac.
Trzeba temu poswiecic sporo czasu aby zrobic porządnie. Mi przygotowanie 1 elementu zajmowało od godziny do dwóch.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zachęcam do zabawy :)

Już niedługo kolejne mody :D


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

miqs

Post autor: miqs » wt sie 25, 2009 08:35

ajjj lipa. Bez bezbarwnego będzie się ścierać kolor z rączek i elementów których często dotykasz. Szybko się montuje alu ramki w zegarach?

Mam takie samo CB :hmm:
Ostatnio zmieniony wt sie 25, 2009 08:38 przez miqs, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » wt sie 25, 2009 14:01

miqs pisze:ajjj lipa. Bez bezbarwnego będzie się ścierać kolor z rączek i elementów których często dotykasz. Szybko się montuje alu ramki w zegarach?

Mam takie samo CB :hmm:
Miqs, ja rączek nie malowałem - rączki są kupione nowe, podobnie jak panel szyb. Bezbarwnym jest pomalowana pokrywa popielniczki, bo ona moze sie rysowac przy przesuwaniu. Reszty sie wogole przeciez nie rusza :P

Jak film :D:D:D???


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
sebcio
VW Das ist auto
VW Das ist auto
Posty: 736
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:06
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: sebcio » wt sie 25, 2009 14:08

showtime, film fajny :grin: tylko coś Ci jedna lampa strajkuje :chytry: aaaa i gdzie wlepa forum ??? :chytry:


lama mechaniczna ;D

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości