Leje sie olej z pod uszczelki pod glowica?foto

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Leje sie olej z pod uszczelki pod glowica?foto

Post autor: Mirekmiro » ndz sie 09, 2009 20:05

Witam

Ostatnio zauwazylem ze zostawiam plamy po postoju,myslalem ze to z pod pokrywy wymienilem i nic to nie dalo,wymylem i sprawidzilem czy to nie z walka rozrzadu przypadkiem ale nic. Wiec zostaje uszczelka pod glowica ale jak tak poczytalem jak ludzie to robia za male pieniadze to sie zdziwilem bo mi sie to chyba zamknie w kwocie okolo 500-600zl za same czesci:( masakra
Aha temeperatura powyzej 130km/h wzrasta do okolo 100stopni,pozniej zwalniam i spada odrazu, na miescie caly czas okolo 90stopni

lista:
uszczelka pod glowica
uszczelka pod kolektor ssacy
uszczelka pod kolektor wydechowy
uszczelka pod pokrywe zawarów
uszczelki pod sruby od pokrywy
uszczelniacze zaworów
uszczelka pod kruciec
uszczelka pompy wody
zimering na walek rozrządu x2
nowe sruby do glowicy
pasek rozrządu
pasek osprzetu
pompa wody

+planowanie glowicy i pewnie popychacze bo cos je slychac(niby w ABU to norma)

czy o czyms zapomnialem?jakies rady przy wymianie?moze cos nie potrzebnie robie?bo poprostu masakra przez jedna uszczelke, a może na czyms zaoszczedzić? foto ponizej (po okolo 1min sie tak zalewa olejem)

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2009 20:18 przez Mirekmiro, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
artur1902
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob mar 08, 2008 19:28
Lokalizacja: RJS

Post autor: artur1902 » ndz sie 09, 2009 20:29

mam wyciek dokładnie w tym samym miejscu ale w silniku 1.3. Byłem u mechanika i powiedział mi że koszt zamknie sie w 300zł razem z simeringami płynem i uszczelkami
ale mi odpadają:
uszczelniacze(rok temu wymieniane)
pasek
pompa wody
popychacze
uszczelka pod pokrywą zaworową(jest nowa i nic nie wycieka ale to nieduży koszt i sie zastanowie)
mechanik mowił że planować może nie bedzie trzeba ale to jeszcze sprawdzi jak ściągnie głowice a ewentualny koszt planowania to 40 zł
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2009 20:31 przez artur1902, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » śr sie 12, 2009 21:00

moze ktos mi cos poradzi na co zwracac uwage?co jeszcze zrobic prz okazji itp.?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości