Rozładowanie akumulat6ora.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pn sty 30, 2006 15:43

Ponoć jeden rozróch silnika to około 20 min ładowania podczas jazdy... a jak jest tak zimno jak ostatnio to wszystkie płyny w silniku łącznie z ol;ejem tracą swoje właściwości i tak olej jest gęstrzy i rozrusznik nie kręci tak leciutko tylko z oporem i dlatego więcej prądu żre... a i pewnie tylną szybe ogrzewasz.... i niedoładowywuje się akumulator podczas jazdy....


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » pn sty 30, 2006 21:03

No ale ladowanie mam dobre bo jak zakladalem akuma to bylo w normie Jak wlacze jakies dodatkowe odbiorniki to obroty sie podnoszą i laduje caly czas tak samo Nie pamietam teraz ile ale cos kolo 14,80 ale nie jestem na 100% pewnien Teraz akumulator po ladowaniu mam caly czas w domu Podlaczylem do niego nowo zakupione radio, pogralo z 5h i juz jest na resztkach sił Wiec czy cieplo czy zimno to i tak cos z nim nie tak Pojade go reklamowac i tyle


Piotrek

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » wt sty 31, 2006 15:02

pojedź do elektryka niech sprawdzi czy nie ucieka ci gdzieś prąd... tak dla pewności... ja też tak kiedyś miałem ... radio za długo ograło i lipa.... nawet nie zakręcił... ale to był jakiś akumulatoe JONTEX czy jakoś teraz mam BOSCH-a Silwer i nie nażekam...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » wt sty 31, 2006 21:47

No ale mi to radyjko gralo przez 5h w domu Wiec prad nie mial gdzie uciekac bo akum stoi u mnie w pokoju i jest odloczony od auta Samo radio jest do niego podlaczone


Piotrek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości