termostat ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » wt sty 31, 2006 19:50

zex pisze:są i tacy mechanicy co tę robotę nawet i 100 krzyczą :kac: :kac: :kac: , ja bym ci radził ażebyś poszukał se garażu najlepiej z kanałem i sam to zrobił. Z narzędzi potrzebne będą ci : klucz 10 , 13 16 płaski śrubokręt i coś żebyś mógł obejmę ściągnąć.
Nie jest to trudna robota . Jak będziesz miał pytania co i jak to wal jak w dym tydzień temu sam wymieniałem.

POZDRO :pub:
no welasnie wrocilem z garazu i tak sobie pomyslalem ze chyba sie za to bral nie bede. Z mechaniorem zjechalem do 30...myslalem ze tam mniej roboty bedzie ale widze ze i pasek trzeba bedzie zdjac itd.



Awatar użytkownika
zex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: śr paź 26, 2005 09:53
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zex » wt sty 31, 2006 19:54

ano trzeba musowo pasek zdjąć i troche przy tej wymianie jest roboty niestety ale jak ktoś umie chociarz troche to da rade.


Golfik Golfik Golfik

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » wt sty 31, 2006 20:27

no mnei czeka taka wymiana na dniach niestety. cza pasek zdjac pompe wspomagania odkrecic, podobno nei trzeba spuszczac plynyu z niej. dopiero wtedy ma sie jako taki dostep do weza przy ktorym jest termostat.

jesli chcesz oddac do mechanika to zrob test pierw. ja tez chcialem to zaczeli sie wyklucac ze termostat mam przy bloku silnika. wiec bez slowa oddalilem sie od tego wykwalifikowanego warsztatu. Ceny jak sie orientowalem to 50 zl



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości