Pech ze sprzegłem wiskotycznym??!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
diaz34
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 13:45
Kontakt:

Pech ze sprzegłem wiskotycznym??!!

Post autor: diaz34 » pn sie 03, 2009 21:45

Witam, ostatnio z kumplem wymienialismy rozrzad w Skoda Superb 2.5TDI, poskladalismy wszystko ladnie pieknie, kolega odpala ja zamykam maske on przygazowoje a tu trzask prask cos okropnie strzelilo, kolega zgasil auto otwieram maske wentylator roztrzepany, chlodnica leje noi tu problem czemu sie tak stalo?? oczywiscie rozebralismy z powrotem i wszystko poskrecane tak jak fabryka przykazala, z poczatku myslalemn ze na odwrot wentylator zalozylismy ale nic z tych rzeczy... Czemy sie tak stalo?? mial ktos taki przypadek moze? bo my juz rece rozkladamy i boiumy sie zakladac nowej chlodnicy zeby powtorki z rozrywki nie bylo :crazy:


Jestem mechanikiem ASO Skoda, słóże pomoca lecz tez czasem jej potrzebuje...

arwam

Post autor: arwam » czw sie 06, 2009 19:48

już coś wiadomo?



Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » czw sie 06, 2009 22:44

mialem takie coś w pasku 1,9tdi klienta
wisko sie zblokowało - dokładnie łożysko , i wentylator kręcił się na równo z obrotami silnika, a że był gdzieś tam lekko pęknięty to rozleciał się w drobny mak przebijac chłodnicę, huk był konkretny, dobrze że była zamknięta maska bo pewnie kawałem wiatraka miałbym w głowie,

Klient podjechał pod warsztat mówiąc że auto przy dodaniu gazu robi takie łuuuu jak BMW, juz miałem otworzyć maskę jak pierdykło



Awatar użytkownika
diaz34
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 13:45
Kontakt:

Post autor: diaz34 » pt sie 07, 2009 08:10

u nas było podobnie akurat zamykałem maske bo jak by była otwarta to pewnie łeb by mi ucieło huk był okropny, klient oczywiscie zapłacil tylko za rozrzad choc tez bym tak zrobil na jego miejscu, 1500zl rozwalone czesci i nikt nie chce za to zaplacic... mysle ze stalo sie tak ze sie wisco zablokowało bo innej opcji chyba nie ma?!


Jestem mechanikiem ASO Skoda, słóże pomoca lecz tez czasem jej potrzebuje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości