Szerokie zderzaki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Szerokie zderzaki

Post autor: van_dall » czw sie 06, 2009 17:55

Witam. Jakis czas temu kupiłem komplet szerokich zderzaków. Właśnie dostałem paczke, ale jak narazie tylko z jednym zderzakiem. Sprzedawca zapewniał mnie, że zderzak jest kompletny czyli belką i wąsami. Miało brakować jednego wąsa. Pod spodem zamieszczam zdjęcie. ZObaczcie i wypowiedzcie się , czego tu brakuje. Bo mi osobiście wydaje się, że tu wszystkiego nie ma.

Obrazek

Aha i jeszcze jedno. Bo tu jest jakiś plastik wzmocnieniowy, a w nim jest ta niby belka, ale powiedzcie mi, jak mam to zamontować do tego zderzaka? Bo to luźno zeszło nie trzymało się wogole. A ja sie na tym nie znam :/ Nie wiem, czy ta belka powinna się trzymać zderzaka, czy to wszystko się trzyma kupy dopiero po zamontowaniu na aucie. Nie wiem nic.

Z tym sprzedawcą mam cały czas same problemy zero kontaktu straszenie policją nawet na niego nie działa... Nie odp mi i nawet nie wiem, czy zderzaki miały przyjść w jednej paczce czy osobno, że o tym czy czegos nie brakuje to już nie wspomne. Prosze Was o pomoc, bo cholera mnie weźmie zaraz :(
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 18:11 przez van_dall, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » czw sie 06, 2009 18:23

van_dall pisze:czego tu brakuje. Bo mi osobiście wydaje się, że tu wszystkiego nie ma.
oprócz obu wąsów wszystko jest. Wąsy mocowane są do tej metalowej belki za pomocą śrub, na jeden wąs przypadają 2 śruby
van_dall pisze:Bo tu jest jakiś plastik wzmocnieniowy, a w nim jest ta niby belka, ale powiedzcie mi, jak mam to zamontować do tego zderzaka?
mógłbyś zaznaczyć o jaki plastyk chodzi bo nie wiem o który chodzi



Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: van_dall » czw sie 06, 2009 18:33

Dobrze, a powiedz mi jeszcze, co powinno trzymać belke przy zderzaku? Czy ona się trzyma po przykręceniu wąsów?


Belka jest włożona w taki plastik... jakby to powiedzieć. ten plastik to taka prostokątna rynna, i w niej jest belka. Zaraz postaram sie wrzucić fotke tylko tego elementu.


I to jest ten plastik a w nim jest metalowa belka:
Obrazek

I metalowy element tego plastiku sie trzyma dobrze, natomiast całośc była luźno włozona w zderzak, i nic tego nie trzymało. Wiec nie wiem czy jakieś zaczepy są pourywane, czy to sie zacznie wszystko ze sobą trzymac po założeniu wąsów...


Jest to dla mnie bardzo ważne, bo jeżeli zderzak jest rozwalony, to musze tą sprawe zgłosić na llegro lub policje.
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 18:40 przez van_dall, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » czw sie 06, 2009 18:38

van_dall pisze:co powinno trzymać belke przy zderzaku? Czy ona się trzyma po przykręceniu wąsów?
zależy. Jeśli zderzak jest zamiennik to będzie to przykręcone na śruby. Jeśli oryginał to powinny być takie specjalne podkładki z ząbkami w środku, a na zderzaku takie stożki i dokłada się belkę na te stożki i nabija te podkładki i to się trzyma na tym



Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: van_dall » czw sie 06, 2009 18:41

Podobną są ori.

[ Dodano: 06 Sie 2009 18:42 ]
89Bartezz pisze:Jeśli oryginał to powinny być takie specjalne podkładki z ząbkami w środku, a na zderzaku takie stożki i dokłada się belkę na te stożki i nabija te podkładki i to się trzyma na tym

Czyli innymi słowy, wszystko jest na "wcisk" ?


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » czw sie 06, 2009 18:44

van_dall pisze:I to jest ten plastik a w nim jest metalowa belka:
szczeże to pierwszy raz takie coś widzę :blush:


tak wygląda szeroki zderzak od tyłu

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 18:47 przez 89Bartezz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: van_dall » czw sie 06, 2009 18:50

Sprzedawca mówił cos o jakims plastiku wzmocnieniowym może to jest to... Nie wiem. Najlepiej byłoby podjechać do kogos kto sie na tym zna i niech obejrzy to na zywo bo mi już ręce opadaja... Z kolesiem co to sprzedał to 0 kontaktu a ja sie nie znam na tym.


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości