Golfik 1.3 Wtrysk

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

kostuch1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 29, 2009 11:43
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Golfik 1.3 Wtrysk

Post autor: kostuch1986 » czw sie 06, 2009 13:46

Witam koledzy.
Chce poprawić osiągi mojego Golfa.
Mam Golfika 1.3 na pełnym wtrysku na strzyni 4 biegowej.
Chciałbym poprawić jego osiagi, nie zależy mi na prędkości tylko na tym żeby się szybko zbierał.
-Myślałem o Filtrze powietrza KN.
Nie znam się za bradzo.
Co propnujecie ??


MK2

Awatar użytkownika
Danijel
youngtimer
youngtimer
Posty: 1170
Rejestracja: wt cze 03, 2008 10:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Danijel » czw sie 06, 2009 13:48

Stozkowy filtr moze mu zaszkodzic, np. moze sie dlawic i gasnąć na niskich obrotach gdy bedzie zimny, ale spróbuj. Zajmij sie wydechem, moj po wycięciu KATa troche lepiej sie zbiera. Do tego przelotowy srodkowy i cos z tego bedzie. Ale nie licz na cuda...
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 13:49 przez Danijel, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Passat944
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:03
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Passat944 » czw sie 06, 2009 21:12

Ja tam dziewczynie włożyłem do NZ-a stożek no name za 30zł i efekt jest taki, że moc taka sama jak na seryjnej puszce ale za to dźwięk piękny jak na 1.3 :D Dla samego dźwięku bym założył stożek. Pamiętaj tylko, że potrzebujesz adapter na przepływkę żeby go założyć.

Więcej raczej nie opłaca się z tym silniku robić, ew jak kolega wspomniał wytnij katalizator jeśli jeszcze masz. Więcej to już koszta wysokie (kolektor wydechowy, kompletny dolot, obróbka głowicy, wałki itp). Ten silnik niestety do modów się nie nadaje. Najtaniej wyjdzie swap na 1.8 RP i jest już 90KM w serii.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości