Nie che odpalić.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Czaaarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 18:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nie che odpalić.

Post autor: Czaaarek » sob sie 01, 2009 09:18

Witam.
Kilka dni temu w moim golfie pojawił się dość duży problem i od tamtego czasu nim nie jeźdze, bo w każdej chwili może być tak, że nie będzie chciał odpalić, ale przejdę do rzeczy.
Kilka dni temu wyjechałem samochodem za bramę, zgasiłem go, żeby ją zamknąć i potem już nie chciał odpalić, a zanim pojawił się problem od tak nagle, wszystko było dobrze. Gdy próbuje go odpalić to tak, jakby akumulator tracił na mocy i zaczyna włączać się alarm stacyjki i trzeba naładować akumulator. Jest też tak, że gdy próbuje odpalić samochód i mam zaciśnięte sprzegło i naciskam pedał gadu, to jest taki zupełny luz, lata sobie w tą i z powrotem. Porównałbym to do tego, jakby naciskać pedał sprzęgła, przy zgaszonym samochodzie i nie było by żadnego efektu. Tak samo jest z pedałem od gazu, gdy próbuje odpalić.

Dodam jeszcze, że przez to poszedł mi też alarm z pilota. Został centralny zamek.

Z góry duże dzięki za pomoc i mam nadzieje, że napisałem wszystko w miarę jasno. Jakby coś, to mogę bardziej szczegółowo wyjaśnić problem.



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » sob sie 01, 2009 09:25

Sprawdz czy jakis kabel lub wąska kabli nie ociera się o ramie kturegos pedała.



Czaaarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 18:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Czaaarek » sob sie 01, 2009 10:14

Jakbyś mógł jeszcze napisac, co to ma wspólnego z tym, że nie chce odpalać.



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » ndz sie 02, 2009 08:15

ZWARCIE



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz sie 02, 2009 09:31

Czaaarek pisze: i trzeba naładować akumulator.
to świadczy o ty,że sam akumlator kończy żywot,chyba ,że masz jakieś zwarcie i ci go rozładowuje.Trzeba zrobic pomiar prądu bez włączonych odbiorników ile upływa prądu z aku gdy samochodód stoi.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 630 gości