jak ustalic przebieg w uzywanym golfie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

phoenixgold
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 28, 2005 12:50
Lokalizacja: sosnowiec

jak ustalic przebieg w uzywanym golfie

Post autor: phoenixgold » pn sty 30, 2006 03:01

witam czym sie sugerowac oceniajac przebieg samochodu chodzi o golfa IV tdi ale to chyba malo wazne, czy istnieja jakies przeslanki mowiace o przebiegu maszyny ? raz mi ktos mowil ze patrzy sie na kierownice i drazki kierunkowskazu bo tego sie nie wymienia bo za drogie, podobno sie ten patrzy na gomy na pedalach ale to latwo wynienic czy podpinajac sie do komputera np przez vag mozna okreslic ile ma samochod moze gdzies jest to zapisane a wyswietlacz podaje co innego ? jak z tym jest ? jak macie jakies typy to piszcie

ps. temat sie pojawil z chwila prawie kupienia super wypasionego golfa IV sdi (niestety) golf byl z 2002 r a przbieg mial byc 87 tys ale po wstepnych ogladzinach trzeba bylo wymienicto laczenie silnika z ukladem wydechowym, to za silnikiem taka siatka bo byla od przebiegu wypalona :)

a mysle ze to warto wiedziec bo kazdy co jakies czas kupuje fure a nie kazdego stc na wypasionego golfa z fakryki za 90 tys :)

pozdro



Rafaello27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: sob lis 26, 2005 13:51
Lokalizacja: Rabka Zdrój

Post autor: Rafaello27 » pn sty 30, 2006 08:21

Podstawowa sprawa to sprawdzić dokładnie stan samochodu.
Stan techniczny - to jest najważniejsze. A drugorzędną kwestią jest to czy samochód ma 80, czy 140 tyś.km.

Z doświadczenia powiem, że mnie bardzo trudno było ocenić przebieg Mk 4 TDI AD 2000 mojego kolegi.
Miał przejechane 200 tyś.km, chodził wyśmienicie, dbał o autko. Nawet lakier nie był poobijany. Plastiki wewnątrz były nie wyślizgane, nakładki na pedała OK, kierownica po 200 jest mniej wyślizgana niż w moim ABU po 135 tyś.km.

Warto wziąść szpeca.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości