kupie klape (czarna lub ciemna), grila i wzmocnienie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

kupie klape (czarna lub ciemna), grila i wzmocnienie

Post autor: DmX_81 » ndz sty 29, 2006 17:29

wiem ze jest forum - KUPIE - ale jakos ciagle " Użytkownicy przeglądający to forum: Brak "
a sprawa u mnie pilna - a tu naprawde sporo osob zaglada - dlatego z zapytaniem tutaj sie zwracam o taki komplet jak w temacie - czyli

-klapa przód (kolor czarny lub bardzo ciemny)
-atrapa na 2 swiatla (bo najtansza,chyba ze ktos ma max okazje na 4 lub bez znaczka)
-wzmocnienie

co do wzmocnienia to prosilbym o zerkniecie na foto i ocene.... bo moze nie trza nowego tylko troche wyklepac wystarczy?

najlepiej jakby to byl caly zestaw z okolic slaska...

dzieki za pomoc

prosba do adminow, zeby na mnie glosno nie krzyczeli z powodu postu nie na miejscu :foch: , uzasadnienei dalem wyzej - DZIEKI :pub:


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
Bart
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2241
Rejestracja: wt lis 22, 2005 18:49
Lokalizacja: Ostróda
Auto: SS2 TSI
Silnik: CDAA
Kontakt:

Post autor: Bart » ndz sty 29, 2006 17:34

Dałeś ten temat w dziale 'Kupię' i 'Techniczne'. Takie rzeczy to w dziale 'Kupię' !!!


:okej:

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz sty 29, 2006 17:58

da radę wyklepać, trochę szpachli i pomalować - gotowe, chyba że dostaniesz to gdzieś bardzo tanio to wtedy kupić i tylko pomalować


:-k ...

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz sty 29, 2006 18:17

Kupowałem teraz przednią atrapę bez znaczka z 4 otworami za 70 zł super wygięta, że przylega jak oryginał, ta blaszka (listwa) do atrapy kosztuje 18 zł w Auto _Element w Katowicach najtaniej. to są ceny oczywiście z rabatem dla warsztatów samochodowych ale jak co to zawsze możemy razem podjechać do hurtowni i ja Ci to kupię na fakturę.



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » ndz sty 29, 2006 19:12

hehe mariusz chyba sie bedziemy musieli jakos dogadac:)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83380069 - tutaj mam oferte za 200zl za komplet - klapa, gril i wzmocnienie - tylko mysle co robic z ta klapa - czy ja klepac i malowac, czy kupic jakis kolor ciemny... nie wiem jaki koszt moze byc klepanie i malowanie

no i jak radzicie z tym wzmocnieniem - popatrzcie na fotke i czy konieczne jest kupowanie tego wzmocnienia
Mariusz D., twoje drugie cacko - w nim kupowales atrapke bez znaczka? a ze sowja co zrobiles? :>

[ Dodano: Nie Sty 29, 2006 18:16 ]
bartvw, wiem ze tam jest ten dzial od tego - ale napisalem powyzej czemu dalem tutaj - tu srednio 10-50 osob przseglada strone w ciagu paru min - a tam ciagle bylo brak przegladajacych... a mi zalezy na czasie - a szczegolnie na kasie - i dobrych poradach... wiec chce sie poradzic co kupic, czy kupic....a przy okazji moze ktos cos ma na zbycie lub jakas porade jak np mariusz:)


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz sty 29, 2006 19:48

Sprzedałem na allegro .



coro2000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 14, 2004 23:38
Lokalizacja: Nałęczów
Kontakt:

Post autor: coro2000 » ndz sty 29, 2006 20:12

Możesz próbować wyklepać chociaż wydaje mi się że nie będzie łatwo. Ale i tak nie musi być idealnie bo nie będzie tego widać, zasłoni wszystko atrapa. Tylko musisz mocowanie pod lampę równo ustawić żeby światło prosto świło. Jeśli się uda to 50zł zostaje w kieszeni na :pub:



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » ndz sty 29, 2006 20:26

czyli jednym slowem - sprobowac...zalatwic garaz musze od znajomego na.. wlasnie - na ile czasu powinno zabrac rozkrecic wszystko, zalozyc klape, wzmocnienie i atrape? (biorac pod uwage ze z blacharki mam "0" wiadomosci) bo musze wiedziec czy jak rano sie rozloze czy do wieczora zdaze mu oddac garaz - a po drugie, otwierajaz raz uszkodzona klape - moge miec duuuzy problem zeby ja zamknac, wiec musze miec wszystkie czesci do wymiany pod reka


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz sty 29, 2006 21:15

jezeli będziesz miał wszystko pod ręką to powinno Ci to zająć góra 2-3 godziny, tylko do wymiany maski to musisz mieć drugą osobę


:-k ...

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re.

Post autor: Razal » ndz sty 29, 2006 21:31

Na Twoim miejscu brał bym ten zestaw za 200zł i nie bawił bym się w żadne klepanie !!

maska jest elementem ruchomym i na bank zacznie pękać szpachla po pewnymczasie - pozatym jak dostaniesz ten kąplet z allegro za 200zł to w ciągu 2h jestś w stanie wszystko złożyć na cacy :bigok:

Nawet kolorek jest całkiem podobny !! A jak odłożych troche gotówki to zaniesiesz klapkę od wlewu paliwa + klape pod pachą do lakiernika i pomalują na idelany kolorek :)

Pozdrooo


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
adix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn mar 28, 2005 10:08
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: adix » ndz sty 29, 2006 21:33

Mariusz D masz racje w Auto-Elements w Katowicach najtaniej, dlatego zapraszam, jak bedziecie potrzebowac cos do tego golfika, chociażby tą listwe podreflektorową to mozecie wpaść a może akurat na mnie traficie. Pzdr



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » ndz sty 29, 2006 21:54

ok ja sie pisze na to:) a co do zestawu - no wlasniew 200zl + 50zl za wysylke... a do tego nie mam za bardzo kasy a jeszcze malowanie.... - sproboje tak ze maske + atrape to na bank kupie....ale wzmocnienie to sprobuje wyklepac - zaoszczedze 50zl - odloze na malowanie kiedys:) moze jeszcze jakies sugerstie ---- no i katowice sklepik odwiedze - a co wy na to zeby sie tam spotkac w pare os:)


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 426 gości