Światła drogowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » czw lip 23, 2009 15:43

Paweł Marek, czyli gniazdo nr 10 pin 6 i 2 (skrajny górny z dolnym po prawej stronie) tak jak na rysunku w pierwszym poście? Co to jest za blaszka w kształcie odwróconej cyfry "7"?
Jeszcze jedno pytanie, bo chcę tam wpiąć także przekaźnik nr 53 od halogenów w zderzak, bo fabrycznie nie miałem, czy jedno drugiemu nie będzie przeszkadzać, pomijając kształt zworek?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lip 23, 2009 16:35

chodzi o tą zworkę w ksztalcie odwróconego C, po prawej z brzegu gniazda.
Co do przekaźnika 53 nie jestem pewien, ale nie jest on konieczny w zasadzie, bo przeciwmgielne są zasilane już po przekaźniku od lini X czyli 18. W związku z tym prąd omija miejsce w którym jest największy opór jakim jest stara stacyjka.
Ale próbuj, kup paczkę bezpieczników najwyżej się spali który to wymienisz.

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 4:41 pm ]
i w przypadku założenia tego przekaźnika wyciągasz zworkę w ksztalcie 7 bo ona go zastępuje.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » czw lip 23, 2009 19:50

Paweł Marek, u mnie tej zworki nie ma tylko jest osobna wtyczka z kablem szaroczarnym, ale skoro instalacja jest ta sama co w MK3 to załorze przekaźnik i sprawdzę to. Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości