Czy bedzie pasował licznik z komputerkiem MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tata_bananka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lut 29, 2008 13:11
Lokalizacja: Tarczyn
Kontakt:

Czy bedzie pasował licznik z komputerkiem MFA

Post autor: tata_bananka » śr lip 08, 2009 20:26

Witam posiadam licznik na jedną kostkę z zegarem ale bez komputerka, ale coś mi sie w nim uszkodziło. Na raz przestał działać obrotomierz, oraz kontrolka oleju przy przekreceniu zapłonu nie miga i w ogóle sie nie swieci oraz przy przekreceniu zapłonu tez sie nie swieci kontrolka od płynu, a chyba powinna. Nie pamietam juz bo juz rok prawie tak jeżdzę.

Chciałem sobie kupić licznik, bo pewnie go nie naprawię I pytanie czy jak kupie licznik z komputerkiem mfa to bedzie pasował do mojego tzn układ pinów w kostce bedzie taki sam ??
Ps mam golfa II 1.8 w benzynie.


Rafi

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » śr lip 08, 2009 20:31

Będzie działał ale MFA nie.



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2357
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » śr lip 08, 2009 20:36

tata_bananka, będzie diergał nawet mfa tylko czeba poprzerabiać na forum jest foto porada


LEŚNY PRZYTULAS

tata_bananka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lut 29, 2008 13:11
Lokalizacja: Tarczyn
Kontakt:

Post autor: tata_bananka » śr lip 08, 2009 20:36

Aha. A jeszcze mam takie pytanie, bo przegladałem inne forum z podobnym problemem. TZN po przekreceniu kluczyka pali sie tylko kontrolka akumulatora a reszta jest martwa. Obrotomierz tez nie działa. Podobno cos sie pali w liczniku i ze naprawa sie nie opłaca bo tyle samo nowy licznik kosztuje. Moze mi ktos powiedziec co to za element jest za to odpowiedziałny??

Mogę link poprosic?

[ Dodano: 09 Lip 2009 19:47 ]
Hej nie zauważyłem tego linka na dole. Ja mam golfika na benzynie a tam jest diesel, czy to zmienia kolejnośc pinów we wtyczce czy może coś innego ?
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 20:38 przez tata_bananka, łącznie zmieniany 1 raz.


Rafi

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 469 gości