Centralny zamek problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hasiok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 06:40
Lokalizacja: śląsk

Centralny zamek problem

Post autor: hasiok » sob lip 04, 2009 06:59

Witam

Posiadam golfa 4 z 1997 roku. Mam problem z zamkiem centralnym. Zanim napisałem poczytałem trochę forum i mam identyczny problem co kolega w tym poście http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251001
Tylko to nie zależy od pogody po prostu nie działa cały czas. Nie świeci się dioda przy ryglu. I jak pierwszy raz się tak stało po wsadzeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu zaświeciła się kontrolka od zamka centralnego i zapikało. Co z tym może być nie tak ?
z góry dziękuje za odpowiedz :)



Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Post autor: Damian-jg » sob lip 04, 2009 07:24

Po pierwsze to trzeba podłączyć pod vaga i zcyztać błędy modułu komfortu. A po drugie sprawdzić połączenia elektryczne od zamka do modułu komfortu. Ja miałem podobnie jak nie docisnąłem kostki na module. Jak postał na słońcu to nie działało :)


Wysłane z "notatnik" NOKIA 3410

hasiok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 06:40
Lokalizacja: śląsk

Post autor: hasiok » sob lip 04, 2009 07:42

Jestem świeżym posiadaczem golfa:) moduł komfortu znajduje się w drzwiach od strony kierowcy ? Możliwe jest że to bedzie tylko kwestia błędu ? bo nie rozbierałem przednich drzwi to nie powinno być problemu ze stykami ? :)

I jeszcze mam pytanie jak i jest koszt takiej diagnozy tak na oko :)
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 07:43 przez hasiok, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » sob lip 04, 2009 07:58

hasiok pisze:moduł komfortu znajduje się w drzwiach od strony kierowcy ?
ni e- pod kierownicą - w drzwiach masz silniczek szyby z modułem informującym o sygnale opuszczania poszczególnych szyb, podświetleniu klawiszy itede



hasiok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 06:40
Lokalizacja: śląsk

Post autor: hasiok » sob lip 04, 2009 16:28

ok dzięki za odpowiedzi sprawdzę ten moduł czy wszystko dobrze styka. jak nic to nie da to wybiorę się na diagnozę :)



greg

Post autor: greg » sob lip 04, 2009 18:08

I jeszcze mam pytanie jak i jest koszt takiej diagnozy tak na oko :)
kupno kabla czyli od 70 zł wzwyż + jakiś laptop na chwilę



lu21k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 15, 2009 14:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lu21k » śr lip 15, 2009 14:35

Witam. mam jedno pytanko.
Mam już zamontowany centralny na pilota i teraz chciałbym podłączyć alarm do niego. Jak dokładnie to zrobić?
To jest schemat centralnego którego mam

http://obrazki.elektroda.net/74_1241071353.jpg

z tym, że to jest wersja 3d i od kierowcy mam mastera, od strony pasażera slave-a (ale to nie ma znaczenia).

chodzi mi o to, czy do tych dwóch przewodów co nie są podłączone mam podłączyć centralkę od czujników ruchu? (myślę o tym http://moto.allegro.pl/item683472048_ma ... zedaz.html)

A syrena wtedy ma być podłączona bezpośrednio do centralki czujników, którą trzeba zamontować?

nie chciałbym zmieniać obecnej centralki i pilota, ale też nie mam zamiaru używać dwóch pilotów :/
Ostatnio zmieniony śr lip 15, 2009 14:37 przez lu21k, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 115 gości