1.6 automat, dławi się i wydaje dziwny dzwięk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

1.6 automat, dławi się i wydaje dziwny dzwięk

Post autor: teski » wt cze 23, 2009 13:48

Witam mam taki problem, rano pojechałem do pracy szystko było ok, po pracy odpaliłem samochód i na postojowym obroty wskoczyly na 2000, wrzucilem na D spadly do 1000 ruszylem to gdy obroty dochodzily do 2000 samchod sie zaczyna dlawic, wogole nie moglem przyspieszyc, ledwo dojechalem do domu chwile pojezdzilem to zaczal normalnie jezdzic, druga sprawa ze wydaje dziwny dzwiek, glosno chodzi znajomy mowil mi ze to kolektor, ale czy kolektor mogl sam z siebie pasc? dodam ze w czasie gdy bylem w pracy padal deszcz ale nie wioem czy to ma znaczenie. Dzieki za pomoc



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Re: 1.6 automat, dławi się i wydaje dziwny dzwięk

Post autor: fifel » wt cze 23, 2009 16:46

teski pisze:Witam mam taki problem, rano pojechałem do pracy szystko było ok, po pracy odpaliłem samochód i na postojowym obroty wskoczyly na 2000, wrzucilem na D spadly do 1000 ruszylem to gdy obroty dochodzily do 2000 samchod sie zaczyna dlawic, wogole nie moglem przyspieszyc, ledwo dojechalem do domu chwile pojezdzilem to zaczal normalnie jezdzic, druga sprawa ze wydaje dziwny dzwiek, glosno chodzi znajomy mowil mi ze to kolektor, ale czy kolektor mogl sam z siebie pasc? dodam ze w czasie gdy bylem w pracy padal deszcz ale nie wioem czy to ma znaczenie. Dzieki za pomoc
Sprawdz szczelnosc podstawy gaznika, to czesta przypadlosc w 1,6 wtedy lapie lewe powietrze i zaczynaja sie jaja.
Chyba ze gaznik zaczyna fiksowac... a o tym na forum jest wiele....


[img]http://i5.photobucket.com/albums/y182/johnnie_oo/zakaz-1.jpg[/img]

teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: teski » śr cze 24, 2009 21:07

Witam dzisiaj bylem u mechanika, okazalo sie ze mam 2 dziury dosc duze w tlumikach i ogolnie 2 tlumiki do wymiany i teraz mam pytanko czy to przez te tlumiki moze nim szarpac???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 188 gości