Smród spalenizny w środku golfa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rakieta19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 18, 2009 21:24
Lokalizacja: Wrocek

Smród spalenizny w środku golfa

Post autor: Rakieta19 » ndz cze 21, 2009 18:51

Jechałem wieczorem do sklepu i nagle zaczęło czuć jakby się coś paliło wyszedłem z auta i zobaczyłem że klocki hamulcowe się dymią ! co to może być
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 18:52 przez Rakieta19, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » ndz cze 21, 2009 19:41

Rakieta19 pisze:Jechałem wieczorem do sklepu i nagle zaczęło czuć jakby się coś paliło wyszedłem z auta i zobaczyłem że klocki hamulcowe się dymią ! co to może być
jak to co ? klocki Ci sie pala :)

zdejmij koło ( na zimnych hamulcach !! ) zobacz czy klocki lekko chodza, w sensie czy lekko sie suwaja po prowadnichac, jezeli nie , to powinienes zdjac zacisk , wyczycscic porwadnice, zalozyc nowe blaszki ( jezeli takie masz zaciski , kosztuja pare groszy te blaszki) dobrze by było jakby powiedizal jaki masz silnik , jakie auto , z ktorego roku to by było wiadomo jakie masz hamulce.
Moze byc tak ze tłoczek masz zapieczony , ale jezeli tego sam nie robiles to jedz do mechanika. to tak na pierwsza porade, innych przyczyn nie widze, albo tłoczek, albo klocki zapieczone, raczej wiecej nic sie nie zdarza :) pozdro , owocnej naprawy


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 432 gości