zawartość filtra paliwa!!!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » sob sty 21, 2006 22:03

wiec co do postu o troche wyzej - ktos pomoze? gdzie u mnie jest ten filtr paliwa?


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » sob sty 21, 2006 22:11

Zastanawiałem się nad wymianą filtra właśnie. Chyba następnym priorytetowym zakupem do samochodu bedzie właśnie filtr paliwa. Skąd się biorą takie zanieczyszczenia. Kiedyś przy każdym dystrybutorze było takie śmigiełko za przezroczystą szybką i można było sprawdzić co płynie dio baku. Teraz brak tych specyfików i nieiwiemy co lejemy. A potem narzekamy że to się popsuło czy tamto...... Masakra


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » sob sty 21, 2006 22:16

noo.. masz jeszcze takie... wymarzone autko:) trzeba dbac... hehe ktos niech przeczyta moj post nieco troche wczesniejszy i jesli zna odp... to bedzie mi milo:D pozdrawiam


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
lukimaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw sty 06, 2005 22:17
Lokalizacja: cch
Kontakt:

Post autor: lukimaster » ndz sty 22, 2006 15:36

Też wymieniałem filtr paliwa w swoim MK II - FILTRON PP 836(38 zł) wg katalogu jest to filtr dla VW - models Injection (czyli dla wszystkich z wryskiem paliwa:) - ale tych oznaczeń jest kilka. Mój ten co wyjąłem był BOSCHA ze znaczkami VW-AUDI- trudno powiedzieć czy fabryczny - na taki wyglądał-ale auto ma już prawie 18 lat. Oczywiście rozciąłem go, ale nie było żadnych paprochów a paliwo czyste jak 'łza' wyleciało. Za to mój brat kiedy wymieniał filtr w swoim 1.5 rocznym(60 tyś. przebiegu) aucie po rozcięciu to co zniego wyleciało powalało na nogi - czarna maż i czarne(!) paliwo - i to naprawde swiadczy jakie jest paliwko w PL ! :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości