[mk3] lampy w zderzaku ukradli - jak to zabezpieczyc ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » pt sty 20, 2006 21:28

Proponuje jeszcze montaz na sróby zamkowe takie jak do mebli mają gładki łeb z wierzchu a przykrecic z drugiej strony nakretkami najlepiej dwiema na tzw "kontre"
Wtedy zeby cos tak przykreconego zap....lic to trzeba by wlezc pod auto i troche pokombinowac a to juz zajmuje duzo czasu i jest duza szansa ze ktos chociaz sploszy gnoja! bo ja bym :axe: zap....ł



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » pt sty 20, 2006 22:31

cmu pisze:No cos musze zrobic, bo rozmawialem z sasiadem i mowil ze mu zaslepki dwa razy z rzedu kradli i dal sobie spokoj - jezdzi bez. Co to za kraj do cholery! Nie dam sie gnojom zastraszyc . Przychodzi mi nawet na mysl opcja z zamontowaniem nowych swiatel i przyczajka - zaparkowac kilka nocy tak zeby sie nie dalo wyjac (dojechac do zderzaka sasiada) a potem postawic na pale - i poczekac na dziada z bejsbolem ...tylko zeby sie nie wpie....c na mine i nie zostac oskarzonym o pobicie ...
żebyś tylko wytrzymał tych kilka nocy i nie przegapił :hehe: Mi tez kiedys buchneli bledny i emblemat z kalpy.blendy kupiłem nowe ,emblematu do teraz nie mam.bendy były dobite jedna syfem zachodziła ale mogły sobie tam byc a tak musiałem wydac prawie 50zł na nówki,za stare nie dał bym 10zł a jednak wzieli


Squad nocne mary :satan:

rav0910
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr sty 04, 2006 15:29
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: rav0910 » sob sty 21, 2006 20:28

Kupiłem gofera 3 w pietek a w niedziele już nie miałem obu halogenów. Kupiłem blendy za 10 zł nówki na giełdzie a samochód na parking postawiłem i mam narazie spokój. Boje się tylko zainwestować w clary.


Golfik sprzedany pierwszemu klientowi :) Czyżby za niska cena?

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 292 gości