Golf IV- jakie amory sa na pierwszy montaz wkladane

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Golf IV- jakie amory sa na pierwszy montaz wkladane

Post autor: Kavior » sob cze 13, 2009 19:03

Witam
Szykuje mi się remont generalny przedniego zawieszenia bo rzuca mi strasznie autem na drodze. Pytanie jakiej firmy są wkładane amory w fabryce na pierwszym montazu? nie chcę nic kombinowac i kupić coś dobrego i dobranego do auta i by jeżdziło jak nowy fabryczny. W ASO amory są po blisko 500zł za sztuke więc dziękuje:-)



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » sob cze 13, 2009 20:52

kup zestaw Bilstein-a i będziesz miał spokój :grin:

http://allegro.pl/item659749618_amortyz ... przod.html



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » sob cze 13, 2009 22:36

Kavior, gdyby mi padly przednie amorki, to namietnie bym myslal o glebie na gwincie...

czekam troche z taka niecierpliwoscia, az moje padna, bo nie mam sumienia ich wywalic i od tak sobie glebe wsadzic..hehe..ale jakos te polskie krosno niezniszczalne jest :bajer:

a jak nie gleba, to tak jak kolega pisze, bilki b4 olejowo-gazowe, super towar, a jak chcesz taniej to kayaba olejowa...jak jeszcze taniej to optimal, magnum(podobno to amorki kayaba, ale to tylko spekulacje jakiegos sprzedawcy)



Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Post autor: Kavior » ndz cze 14, 2009 17:36

Chyba faktycznie te B4 zakupie. Wiele dobrego na ich temat słyszałem. Co do gleby to ja nawet takiego zestawu za darmo bym nie wziął. Na ori zawieszeniu mam problemu z dojechaniem na działke, nawet dzisiaj w centrum miasta otarłem ostro podwoziem o asfalt. Po prostu masakra, dobrze że zainwestowałem w metalową płyte pod silnik bo przynajmniej o miske jestem spokojniejszy.



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » ndz cze 14, 2009 18:49

Kavior pisze: Co do gleby to ja nawet takiego zestawu za darmo bym nie wziął. Na ori zawieszeniu mam problemu z dojechaniem na działke,
kolego, dla chcącego nic trudnego :hmm: ja jakoś problemów nie mam, a gleba jest słuszna :okej:



Awatar użytkownika
owcy2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 09:48
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: owcy2 » wt sie 04, 2009 08:58

Są takie drogi i miejsca gdzie z glebą ni huhu nie wjedziesz więc bajek nie opowiadaj :green_fuck:
Te blistein'y to dobry wybór :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości