[Mk2] Problem z silnikiem 1800 RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Belmondo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:17
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

[Mk2] Problem z silnikiem 1800 RP

Post autor: Belmondo » wt cze 02, 2009 15:33

Witam

Jak w temacie mam problem z sinikiem 1800 RP. Problem jest taki a mianowicie w swojego czasu mój golf podczas jazdy przerywał ta przypadłość zdarzała się rzadko, ale się zdarzała. No i w zeszłym tygodniu już tak szarpał ze na światłach gasł i jak się chciało ruszyć to był problem tego rodzaju ze się dusił i robił buuuuu po czym zaskakiwał i jakoś jechał, ale podczas jazdy przypadłość się powtarzała. Jak się go zostawiło włączonego na wolnych obrotach to spadały obroty tak na maxa prawie gasł ale sam sobie od czasu do czasu dodał gazu. Wiec postanowiłem teraz golfa zostawić na parkingu gdyż nie dało się nim jeździć. (muszę czekać na swojego mechanika). I dzisiaj postanowiłem go odpalić i się przejechać i ...... ku mojemu zaskoczeniu golf chodzi normalnie. Tylko nie wiem co to może mu dolegać w takim razie. Nie wiem może to komputer ??



Awatar użytkownika
Beszczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: wt gru 23, 2008 12:30
Lokalizacja: NNM
Kontakt:

Post autor: Beszczyk » wt cze 02, 2009 15:55

Może to być sonda lambda. miałem podobnie na końcu nie szło jechać. odepnij ją zupełnie komp przyjmie ustawienia domyślne i powinno latać do czasu naprawy.



Awatar użytkownika
Belmondo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:17
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Belmondo » wt cze 02, 2009 16:03

Kurcze jesli chodzi o sonde lambde to byly takie podejrzenia ale zostala sprawdzona i niby jest ok.

[ Dodano: 02 Cze 2009 16:04 ]
Przepraszam za to slowo kurcze :P i dzieki za sugestie



Awatar użytkownika
Brave
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 10:14
Lokalizacja: Piekary Sl

Post autor: Brave » śr cze 03, 2009 16:09

Witam, ja do niedawna mialem taki sam problem. szukalem wszedzie i podmienialem wszystko przy silniku, a w rezultacie okazlo sie ze pompa paliwa w baku byla walnieta. koszt uzywki kolo 100zl ;) sprawdz sobie prostownikiem albo jakims innym akumulatorem na krotko kablami czy dziala, u mnie po podlaczeniu nie bylo nic dopiero jak po niej postukalem to zaskoczyla i dzialala ;)

pozdrawiam Brave :bigok:



Awatar użytkownika
Belmondo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:17
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Belmondo » czw cze 04, 2009 18:15

Oki sprawdze teraz na wekendzie


Jedno serce, jedno bicie, VW ponad życie

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 500 gości