ostro wcina płyn chłodniczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bowi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 26, 2008 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bowi » ndz maja 31, 2009 13:32

Króćce te plastikowe są nowe, jeszcze wczoraj sprawdzałem trzymając paluch przy nich - nic nie cieknie. Gdyby to było coś z pompą wody to chyba wylatywałoby na zewnątrz, byłaby jakaś plama?



Zibi201
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: czw paź 23, 2008 23:00
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Zibi201 » ndz maja 31, 2009 17:06

Mi uciekało bardzo dużo płynu, nie mogłem znaleźć wycieku aż okazało się ze to przewód metalowy płynu (ten do którego dochodzi kilka gumowych). Dziura była od spodu, w miejscu gdzie przewód opierał się o silnik i uciekało w sumie tylko podczas jazdy kiedy przewód drżał... Wymieniłem przewód i się skończyły ubytki płynu.
Potem jeszcze lało mi się z pompy wody, ale to akurat raczej widać.



Awatar użytkownika
PAPAYOS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sie 30, 2007 15:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: PAPAYOS » ndz maja 31, 2009 19:20

Ja też kiedyś w VW Polo miałem podobny problem, sprawdzałem wszystko i wszystko wydawałosię ok... Obstawiałem nagrzewnice, bo jak włączyłem nawiew to śmierdziało, ale wymieniłem zasyfiony filtr kabinowy i smród zniknął... pozostało mi tylko wymiana uszczelki pod głowicą... Ale któregoś dnia zaciekawiło mnie i zajrzałem pod silnik i zauważyłem że od strony paska rozrządu cieknie jakiś płyn. Okazało się że puszcza pompa wody, po wymianie pompy płynu nie ubyło nawet grama...
Także wymianę uszczelki zostaw na sam koniec jak wszystko juz wykluczysz...

Pozdrawiam
PAPAYOS


https://www.facebook.com/pages/Cthulhu/369766173200313

Awatar użytkownika
bowi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 26, 2008 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bowi » pn cze 01, 2009 01:22

Podokręcałem jeszcze raz wszelkie cybanty i króćce, zrobiłem wczoraj 200 km i nic nie ubyło :) Nadal nie mam pojęcia gdzie to znikało, ale mam nadzieję że już będzie ok :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 468 gości