Problem z ustawieniem kół...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Centek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: sob sie 02, 2008 20:09
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Problem z ustawieniem kół...

Post autor: Centek » sob maja 30, 2009 20:20

Witam
Byłem wczoraj na przeglądzie i wyszło że muszę zmienić drążek kierowniczy, co za sobą niesie ustawianie zbieżności, z czego dowiedziałem się że coś jest krzywe w przednim zawiasie ponieważ jedno koło jest bardziej przesunięte do przodu niż drugie a różnica wynosi około 7mm. Koleś powiedział że nie ma pojęcia co to może być krzywe a przyczyną są najprawdopodobniej nasze dziurawe drogi lub jakieś puk co jest raczej nie możliwe bo samochód był badany przy kupnie czujnikiem lakieru i wszędzie jest ideał ewentualnie może w jakiś krawężnik było przyrżnięte.
Moje pytanie brzmi co może być krzywe w zawiasie?



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » sob maja 30, 2009 23:12

Gumu duże okrągłe na wahaczach mogą być wybite lub źle wbite- mają tylko jedną właściwą pozycję. Polecam kupić przyszłym razem pełne - lepiej będzie zawieszka chodziła : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2744860#2744860
Może wahacz oberwał troszeczkę - znikone przypadki.
No a jak się zdrowo przysoli w coś to można uszy sanek uszkodzić - trzymają wahacz , - lub sanki przesunięte.

Najlepiej sprwadzić u jakiegoś mechaniora - zwykła miarka wystarczy.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 23:13 przez fleshu, łącznie zmieniany 2 razy.



Centek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: sob sie 02, 2008 20:09
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Post autor: Centek » ndz maja 31, 2009 14:45

dzięki bardzo za info :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości