MK4 Kierunkowskaz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szaki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt kwie 03, 2009 06:58
Lokalizacja: Żory

MK4 Kierunkowskaz

Post autor: szaki » wt maja 26, 2009 11:09

Witam,
Zwariował mi lewy ierunkowskaz - bardzo czesto pali sie ok, ale okazjonalnie cyka bardzo szybko, przód i bok palą się OK, natomiast tył wtedy przygasa i pali sie tak jakby razem ze swiatłem pozycyjnym. Żarówe wymieniłem, dalejh okazjonalnie dzieje sie, zazwyczaj nie wiem czemu pali mi sie rowniez wtedy na desce kontrolka przeciwmgielnych (których nomen omen nie posiadam..
Pomozna ludki, bezpiecznik kierunkow tez juz oblukałem 10A wydaje sie OK



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt maja 26, 2009 11:14

Jak na moje oko to gubisz gdzieś masę przy tylnej lampie. Posprawdzaj kable, może gdzieś się coś zwiera, a może styki we wkładce lampy gdzieś pośniedziały.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » czw maja 28, 2009 18:29

Wymień tylną żarówkę. Na 100 % jest przepalona i podczas jazdy skleja się przepalony wolfram i wydaje ci sie że wszystko jest ok. Jak ją wyciągniesz to stwierdzisz przepalenie.



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » czw maja 28, 2009 21:27

Kamel pisze:Jak na moje oko to gubisz gdzieś masę przy tylnej lampie. Posprawdzaj kable, może gdzieś się coś zwiera, a może styki we wkładce lampy gdzieś pośniedziały.
Rada Kolegi Kamel jest prawidłowa!
To jest jedyna możliwa przyczyna. Żarówka nie ma tu nic do sprawy - przy opisanych objawach dodatkowych!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 350 gości