1.8 16V falowanie obrotów i wysokie spalnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xhat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt mar 20, 2009 09:37
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

1.8 16V falowanie obrotów i wysokie spalnie

Post autor: xhat » sob maja 16, 2009 15:30

Witam szukałem na forum i nie mogłem nic znalez na ten temat a mianowicie zrobiłem swap silnika z 1.6+lpg na 1.8 16V z całą wiązką silnikowa i komputerem. wszystko niby ładnie pięknie chodzi lecz niestety auto pali 15l/100 km przy spokojnym stylu jazdy a jakby tego było mało to na wolnych obrotach chwile chodzi równo a nastepnie zaczyna falować i nieraz potrafi zgasnąć. jeżeli ktoś miał z tym do czynienia to prosze o pomoc bo ja nie już nie wiem co robić aha wtrysk jest mechaniczny. z góry dzieki.


Było mkII AFN+ 198KM/381NM
Polo 86c KR ITB

Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » sob maja 16, 2009 16:03

regulacja mieszaniki nw przepływomierzu imbus 3mm.....
było o tym już wiele razy :bajer:



Awatar użytkownika
xhat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt mar 20, 2009 09:37
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

Post autor: xhat » pn maja 18, 2009 08:41

no dobrze ale jak to wyregulować?? jeżeli możesz albo znasz jakiś link to podaj bo ja tu na forum wpisywałem i nie znalazłem(moze mój komp cos muli :):)

[ Dodano: 18 Maj 2009 22:43 ]
chłopaki pomóżcie bo nie wiem czy przez to ale golf normalnie stracił moc:( ciśnienie na cylindrach ma ale od wolnych obrotów nie zniera sie. od 3tys zaczyna jechać i w miare na wysokich chodzi. a jak stoje na wolnych obrotach depne mu w podłoge to tak jakby po chwili powoli sie wkręcał tzw muł. jeżeli ktoś wie co jest grane bardzo prosze o pomoc.


Było mkII AFN+ 198KM/381NM
Polo 86c KR ITB

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości