Problem ze sprzęgłem po awarii alarmu .

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

WhiTi07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 01, 2008 19:47
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Problem ze sprzęgłem po awarii alarmu .

Post autor: WhiTi07 » ndz maja 10, 2009 13:00

To jest mój pierwszy post na tym forum więc na początku witam wszystkich :)

A teraz chciałbym przedstawić swój problem . Wczoraj po przejechaniu około 80 kilometrów zostawiłem samochód na parkingu i poszedłem załatwic swoja sprawe po powrocie alarm zaczoł fiksować wiec go włączyłem w tryb awaryjny i odpaliłem samochód wcisnołem sprzęgło jedynka no i ku mojemu zaskoczeniu sprzęgło nie działa a co gorsze zostaje wcisniete w podłogę po jakimś czasie po chodzeniu na wolnych obrotach wyskakuje z powrotem wciskam i znowu to samo . Raz na czas uda sie wrzucić jedynke sprzęgło zbiera dwójka jedzie gdzieś do 40 50 na godzinę no i 3 juz nie wchodzi sprzegło zostaje w podłodze i nic sie nie da zrobić.
Ma ktoś jakieś pomysły ?
Czy problem ze sprzęgłem ma związek z elektroniką , imobilajzer coś blokuje ?
Czy to są zupełnie dwa inne nie zależne objawy ?
Co w takim razie sie stało ze sprzęgłem padło trzeba wymienić ?

A jeszcze najważniejsze jest to Golf IV 1,9 TDI 110 KM imobilajzer seryjny alarm montowany w serwisie przebieg 125 tyś . z 2001 r

Będe wdzięczny za wszelkie sugestie w tej kwesti :)



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » ndz maja 10, 2009 13:25

spróbuj odpowietrzyc sprzęgło . sprawdz pozim płynu hamulcowego. Zobacz jescze czy nie ma zadnych wycieków pod silnikiem.



Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » ndz maja 10, 2009 13:40

sprawdź poziom płynu hamulcowego bo on zasila układ sprzęgła. Jak jest ok to spróbuj odpowietrzyć jak kolega wyżej pisze.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości