ABD jak pada dławi się

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » czw maja 07, 2009 13:09

tak ale tam nie ma żadnych oslon i wież mi ze taka chlapa może wysoko pójść. przy dolnej części jest na pewno wtyczka od sondy przykręcone masy i wtyczka tez jakaś połączeniowa po prawej stronie przy skrzyni to tyle co pamietam musiałbym widzieć ale to chyba wszystko. a sama wilgoć może powodować takie zachowanie wtyczek nawet tych co są wyżej umieszczone.
Eh jeszcze trochę to będę znał calą komorę silnika na pamięć :hmm:
Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 13:12 przez Baracus86, łącznie zmieniany 1 raz.


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Nexus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 23:35
Lokalizacja: reklama
Kontakt:

Post autor: Nexus » czw maja 07, 2009 16:24

No wiedze masz niezłą jutro jade do elektromechanika niech mi obejży to co jest od spodu:) a górą ja się sam zjme myśle że tak będzie najłatwiej:)



Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » czw maja 07, 2009 19:47

ja z kolei mam cos takiego u siebie ze wystarczy ze jest wilgotne powietrze i wystarczy poruszac cała wiązka przewodów dochodząca do silnika tuz koło skrzyni biegów a przy samym właczonym zapłonie wtrzyka cos we wtrysku albo gdzieś w tamtej okolicy cos jak by elektro zawór. natomiast gdy auto pracuje to odpowiednie / nieodpowiednie wygięcie przewodów powoduje ze obroty powoli zaczynają spadac i auto gaśnie. tez nie wiem co jest przyczyną i niemoge jej znaleźc co najgorsze a rubowałem juz nie raz pryskając woda po przewodach... :grrr: co dziwne strzykanie słychac nardzo dynamicznie a jak w deszczowy dzień wygne niefortunnie wiązke to auto niegaśnie nagle tylko po około 5 sekundach :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:



Nexus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 23:35
Lokalizacja: reklama
Kontakt:

Post autor: Nexus » czw maja 07, 2009 20:29

ja jutro o 8 jadę do elektromechanika może on coś w skóra na pewno się podzielę informacjami. Ja jednak optuje za jakąś odizolowaną wtyczką lub czymś takim.

[ Dodano: 08 Maj 2009 19:00 ]
Dowiedziałem się że przyczyną tego dławienia może być pochłaniacz oparów woda bądź wilgoć wdaje się w mieszankę co powoduje że silnik nie pracuje poprawnie.

[ Dodano: 09 Maj 2009 18:46 ]
ok koledzy problem rozwiązany:) okazało się że w d daje cewka a mianowicie łapie wilgoć przy wtyczce muszę też uszczelnić kopułkę bo też nie jest 100% szczelna. Jak sprawdzić czy to to, sprawa prosta bierzemy butelkę wody na włączonym silniku polewamy kopułkę i cewkę jak się zacznie dławić to wiemy co jest nie halo:)

[ Dodano: 09 Maj 2009 18:47 ]
:bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości