car audio w mk3 - ..:VoyteQ:..

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt maja 01, 2009 23:03

takie małe update:


pierwsza fotka "przed"
Obrazek
później odtłuszczony bagażnik
Obrazek
oblepione lewe i prawe nadkole
Obrazek Obrazek
klapa wewnątrz (zrobiona jest też klapa na zewnątrz (za ramką na rejestrację), nawet tablicy się oberwało ;) )
Obrazek
no i całość bagażnika :)
Obrazek Obrazek Obrazek

trochę pracy a efekt :bigok:

na zewnątrz cisza, nie słychać subwoofera, nawet jak bardzo głośno gra i już woofer słychać to nie skacze rejestracja :), w środku za to gra jeszcze lepiej :)

no i drugi bardzo ważny efekt dla mnie - wydech w środku auta jest mniej słyszalny :)


Obrazek

Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » sob maja 02, 2009 01:47

obklejales tasma dekarska? ile rolek Ci zeszlo na bagaznik i klape?



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob maja 02, 2009 07:31

micky, mniej więcej 2 - 2.5 m2 na podłogę, nadkola i klapę...

hehe ja wiem, że taśma dekarska jest do dachów, ale lepsze to niż nic ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » sob maja 02, 2009 14:03

a tam! Ja jeszcze nie moge sie zabrac za wygluszenie swojego, ale zastanawiam sie wciaz pomiedzy app a kominowka :)



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob maja 02, 2009 16:41

ja oba swoje golfy dekarska jechalem i jestem zadowolony,niewiem moze app byla by lepsza bo niemam porownania,nawet taki jeden co ma swoj zaklad CA (niedaleko mnie) mi mowil ze mata "gra"czy cos takiego i napewno jest ta roznica.tylko mnie ciekawi jak to porownywac skoro raczej napewno niesluchał(li) dwoch identycznych zestawow w identycznie zrobionych autach i w dodatku takich samych marek.rozumiem budowe kolumny suba czy panela bo mdf czy wiurówka inaczej gra ale tasma co zakleja dziury...no montazysci pisac! :grin: bo niewiem czy zrywac tasme :hmm:
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2009 16:43 przez Duber, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
passatgl5
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 13, 2007 17:05
Lokalizacja: Bielsko/Kraków
Kontakt:

Post autor: passatgl5 » sob lip 18, 2009 20:52

miejsce na wzmacniacz: brawo!! =D>


Był MK4: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... hilit=lw5z" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest Pink Floyd: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=571536" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię tylne boczki bez dziur na głośniki Golf III Cabrio
Był Golf MK3 Pink Floyd 3D
Był Golf "S" MK1
Był Golf MK3 Avenue
Był Golf MK1 GTI Pirelli
Był Golf MK4 AXR
Było 2x POLO 6N2 1.4
Było A4 B6 AWX
Było A6 C6 2.0 TDI
Było A3 8P 2.0 TDI
Był Golf LX MK1
Jest Golf GL MK1
Jest Skoda Scala

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr wrz 30, 2009 21:07

no to korzystając z ostatniego dnia wolnego... rozkręciłem całe auto ;) - musiałem dokręcić szyberdach - do tego trzeba ściągnąć podsufitkę, a żeby ściągnąć podsufitkę.... ;)

no to jak już szyberdach był dokręcony i przesmarowany na zimę:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

to wyłożyłem dach i podłogę do przednich foteli (pod nogami "z przodu" fabrycznie jest dobrze wygłuszone tak, że nie ruszałem tam) matą bitumiczną :) fotki w trakcie prac ;) jeszcze został mi kawałek pod tylną kanapą i prawy tylny boczek i będzie można śmiało powiedzieć, że całe auto jest wytłumione :)
dodam, że pod nogami "z tyłu" na macie znalazły się jeszcze fabryczne maty filcowe

mam nadzieję że jutro uda mi się skończyć i poskładać do kupy auto ;)

jako, że raczej nie sprzedam auta ( :( nie ma chętnych) to mam kolejne plany względem mojego audio, a mianowicie:

-zmienić głośniki z przodu na helix esprit e136
-wywalić zwrotnice
-kupić jakiś wzmak do zasilania samego subwoofera (myślę nad helix db two - podoba mi się dźwięk z db four więc myślę, że z mniejszego brata będzie podobny :) )
-podpiąć osobno średniotonowe, a osobno tweetery do wzmacniacza
do wysterowania wszystkich głośników wykorzystać procesor dźwięku z mojego radyjka :)
Ostatnio zmieniony śr wrz 30, 2009 21:08 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » śr wrz 30, 2009 21:25

..:VoyteQ:.., Teraz korozji nie będzie widać jak pożera golfa :green_fuck:

Ps. ile przybyło kg?


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr wrz 30, 2009 22:00

Dj Darecki, narazie nie ma nawet najmniejszej kropki rdzy, więc raczej szybko nie zacznie gnić ;)

tak na oko to 10 kg doszło (podłoga + dach + "pod tylną kanapą"), ale jak ja schudnę 10 kg to wyjdzie na zero ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » śr wrz 30, 2009 22:09

-zmienić głośniki z przodu na helix esprit e136
tez właśnie mam zamiar zmienić na te helixy, ponieważ mam trójkąty zrobione pod db 62.1 więc tweetery e136 też podejdą pod to, tylko zastanawiam się czy jest sens czy będzie jakaś różnica pod nimi (osobiście nie słyszałem e136 , w 62.1 kijowo gra tweeter dlatego chce zmiany)



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr wrz 30, 2009 22:40

wg mnie tweeter gra bardzo dobrze, tylko trzeba go dobrze ustawić, bo na standardowych ustawieniach radia jest 10 razy za ostry :)


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » śr wrz 30, 2009 22:58

..:VoyteQ:.. pisze:wg mnie tweeter gra bardzo dobrze
a wq mnie nie bardzo, nawet jak na korektorze nieźle obniżę tony wysokie, gra ale czasem tweeter lubi "zaskrzeczyć" nie podoba mi się, ciekawe czy e136 ma lepszy, może u Ciebie na Clarionie jest dobrze, ja mam Alpine, a te radia ponoć dają lepiej wysokimi niż inne marki, choć może i problem tkwi w moim wzmacniaczu, może się nie nadaje do napędzenia przodu :roll:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob paź 03, 2009 15:13

zwrotki w tych głośnikach są robione tak, żeby dobrze grały z radia, jak głośniki idą przez wzmacniacz, to trzeba albo przerobić zwrotkę albo obciąć górę na radiu - ja mam to 2 zrobione i jestem zadowolony z brzmienia


a odnośnie auta - wczoraj skończyłem robić całość, aktualnie wszystko co się dało jest wyłożone :) w aucie jest zdecydowanie ciszej, niż bez wytłumienia a o to przecież chodziło :)


Obrazek

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » sob paź 03, 2009 18:28

Czy napewno? czy to tylko takie wrazenie po samej robocie i wylozonej kasie :grin:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości